Maďarsko - Čierna hora 10:11 (kon.) | Chorvátsko - Španielsko 8:7 (kon.)
Austrália - Kazachstan 7:4 (kon.) | Grécko - Taliansko 7:7 (kon.)
koniec udalosti
Grécko - Taliansko

7:7

Utorok 31.07.2012, 16:30Olympijské hry - vodné pólo - muži

Z mojej strany je to na teraz všetko, zapnite si aj nejaký ďalší zápas z bohatej ponuky LOH. (17:41:31)

Videli sme celkom zaujímavý zápas, ktorý sa však skončil tak povediac aj očakávanou remízou. Grécko - Taliansko 7:7.

Zápas sa skončil.

32
    Tyč v poslednýc sekundách hry, Afroudakis(GRE) trafil iba vonkajšiu tyč talianskej brány.

32
    V samotnom závere prichádza obrovská šanca Talianska, Figlilo vyslal tvrdú strelu na bránu, no tam vytiahol parádny zákrok Deligiannisem.

30
    Grécko vyrovnáva! Po peknej kombinačnej hre prichádza zaslúžena odmena, z ľavej strany vystrelil Afroudakis, ktorý vyrovnáva na 7:7.

29
    Presciutti vystrelil, ale trafil iba dobre postaveného brankára Grécka.

28
    O minútu neskôr prichádza vedúci gól Talianska, Presná strela nedala žiadnu šancu gréckemu brankárovi, stav 6:7.

27
    Stav sa však o chvíľu mení, strela zo stredu hracej plochy skončila pri ľavej tyči, autorom tejto tvrdej strely je Fountoulis. Grécko - Taliansko 6:6.

26
    Parádny zákrok Tempestiho, ostáva stav 5:6.

25
    Hneď v úvode poslednej časti hry prichádza strela Afrodakisa, mimo.

Začala sa štvrtá štvrtina.

Videli sme veľmi zaujímavú tretiu časť hry, góly sa striedali po minútach, takže uvidíme ako na tom bude posledná časť hry.

Skončila sa tretia štvrtina.

24
    Pár sekúnd do konca tretej časti hry, videli sme množstvo gólov, príde ešte nejaký?

23
    Po tyči prichádza už gól Talianska, počas presilovky sa persne trafil Giorgetti. Grécko - Taliansko 5:6.

22
    Taliansko trafilo tyč! Fiorentiniho sa dokázal uvolniť a následnou strelou tak trafil vonkajšiu tyč brány.

21
    Neuveriteľné! Ďalší gól hneď o pár sekúnd, Taliansko vyrovanlo záshlou prudkej strele Girogettiho.

20
    Gol za gólom, aj takto by sa dal opísať doterajší priebeh tretej štvrtiny. Ten ďalší pridávajú Gréci, keď po strele Theodorpoulosa prichádza gól na 5:4.

18
    Hneď na to trestným hodom vyrovnáva Grécko zápas na 4:4. Afroudakis rutinérsky premenil trestný hod.

18
    Taliani využívajú presilovku! Po tom čo Taliansko hralo o jedného muža viac prišla strela Niccola Gitta, ktorý poslal loptu k pravej tyči.

18
    Vylúčenie pre Fountoulisa (GRE).

17
    Hneď vúvode predposlednej časti hry zakladajú utok Taliansko, zatiaľ to je iba prihrávkami.

17
    Začala sa tretia štvrtina.

Skončila sa druhá štvrtina.

15
    O minútu neskôr prichádza vyrovanie Talianska, prihrávka do stredu hracej plochy, nasledná krížna strela a je to tam. Grécko - Taliansko 3:3.

15
    Perfektná strela Aicardiho (TAL), lopta mierila k pravej tyče, ale následne sa blysok Deligianis dobrým zákrokom.

14
    Pred chvíľou som spomínal osobné chyby hráčov, teraz prichádza ďalšia, Gréci vedú po góle Andreasa Miraklisa.

13
    Uvidíeme do kedy to bude takto pokračovať, chyby na oboch stranách zatiaľ je stav iba 2:2.

11
    Je vyrované! Taliani dávajú gól na 2:2 zásluhou Aicardi, ktorý sa priam predral k bráne, odkiaľ následne aj zakončoval. Grécko - Taliansko 2:2.

10
    Nebezpečná jedovka, strela z väčšej vzialenosti skončila iba u gréckeho brankára, ktorý sa natiahol čo to dalo.

Na začiatku druhej štvrtiny sú pri lopte plavci s modrými čiapočkami - Taliani.

Začala druhá štvrtina.

Prvá štvrtina skončila výsledkom 1:1.

Skončila prvá štvrtina.

8
    Posledná minúta prvej štvrtiny, pri lopte Talianský hráči.

6
    Druhé vylúčenie v zápase, ihrisko na dvadsať sekúnd opúšťa Delakas (GRE).

3
    V tretej minúte sme svedkami ďalšieho gólu. Preciutti sa dostal k lopte a ihneď zakončil. Grécko - Taliansko 1:1.

4
    Dobrý zákrok Talianského brankára, ktorý udržiava stav 1:1.

4
    Felugo sa uvolnil po kombinácii na pravú stranu odtiaľ vyslal krížnu strelu, tá však končí mimo.

1
    Hneď v prvej minúte sme svedkami prvého gólu, po prvej šanci Grécka prichádza strela z pravej ruky Fountoulisa. Strele pridalo ešte aj rezanciu odraz od vodnej hladiny.

Zápas sa práve začal.

Grécko:Deligiannis, Mylonakis, Miralis, Kikkinakis, Chatzitheodorou, Theodoropoulos, Afroudakis Ch., Delakas, Afroudakis G. (C), Fountoulis, Mourikis, Voulgarakis, Karampetsos

Taliansko: Tempesti, Perez, Gitto, Figlioli, Girgetti, Felugo, Giacoppo, Gallo, Presciutti, Fiorentini, Alcardi, Premus, Pastorino

Rozhocami: Marijo Brguljan - Mihajlo Ciric

Prajem pekný deň, vítam vás pri zápase vodného póla medzi Gréckom a Talianskom.

Vítame Vás pri on-line prenose. Udalosť začína o 16:30.