Jednotlivci - muži (kon.) | Jednotlivci - ženy (kon.)
koniec udalosti
Jednotlivci - muži

Utorok 31.07.2012, 10:00Olympijské hry - Lukostreľba

To je koniec dnešného preteku mužov, dovidenia pri ďalších prenosoch. (18:28:40)

Štvrtý set pre Kima a 28 bodov a víťazstvo 6:2 pre Kórejčana, čo znamená postup ďalej.

28 bodov pre Inda, 25 pred Kima a znižuje sa - 2:4.

Kim trafil tri desiatky, mal 30 bodov, Ind len 28,a tak je stav už 4:0.

Kórejčan získal 27 bodovo v prvom sete, jeho súper 26, a tak Kim vedie 2:0.

Rai Tarundeep (IND) a Bubmin Kim (KOR) nastupujú proti sebe.

Máme tu ešte jedno mužské osemfinále.

V piatom sete mali po dvoch šípoch obaja zhodne po 17 bodov, Kim sa však posledným šípom dostal do vedenia, vyhral s 29 bodmi a 6:4 a postupuje !

Elder získal 27 bodov, Kim len 26 vo štvrtom sete a máme vyrovnané 4:4.

Elder zahral teraz dobrú sériu troch šípov, získal 29 bodov, tri deviatky vyniesli Kimovi len 27 bodov a máme znížené. Stav je 2:4.

Parádny zásah dvoch desiatok a deviatky od Kima znamená, že má viac bodov a vyhráva už 4:0.

V prvom sete si Kórejčan Kim vystrieľal 26 bodov, jeho súper z Fidži 24 , a tak vedie Kim 2:0.

Robert Elder (FIJ) a Bubmin Kim (KOR) v poslednou súboji o postup do osemfinále.

Po Shoot-Off víťazí Tarenduup Rai (IND) a postupuje ďalej po víťazstve 6:5.

Uvidíme teda Shoot-Off.

Rai vyrovnáva na 5:5, keď sa Stevensovi nepodarilo nadviazať na prvé sety.

Vo štvrtom set zastrieľal Ind parádne a znížil na 3:5.

V treťom sete sme mali po dvoch šípoch zhodne po 19 bodov, tretí úder zvládol lepšie Kubánec a vedie už 5:1.

Terče 8,9,10 pre Raia, rovnako tak aj Stevens získal takéto hodnoty, preto máme remízu v druhom sete a stav 1:3.