Jednotlivci - muži (kon.) | Jednotlivci - ženy (kon.)
koniec udalosti
Jednotlivci - muži

Utorok 31.07.2012, 10:00Olympijské hry - Lukostreľba

Štvrtý set pre Kima a 28 bodov a víťazstvo 6:2 pre Kórejčana, čo znamená postup ďalej.

V piatom sete mali po dvoch šípoch obaja zhodne po 17 bodov, Kim sa však posledným šípom dostal do vedenia, vyhral s 29 bodmi a 6:4 a postupuje !

Po Shoot-Off víťazí Tarenduup Rai (IND) a postupuje ďalej po víťazstve 6:5.

Koniec súboja v piatom sete. 26 bodov pre Poliaka, 25 pre Inda,a tak postupuje Rafael Dobrowski (POL) !.

V piatom sete sa celý zápas skončil. Poliak zvíťazil 7:3 a postúpil !

Máme koniec. Druhý set a aj tretí set zvládol lepšie Rahul Banerjee a postupuje ďalej !

Hrachov (UKR) zaváhal v piatom sete a Japonec ho terčami 10,10, 9 a s 29 bodmi vyhral. Fukurawa (JAP) tak po výhre 6:4 postupuje !

Po dvoch šípoch piateho setu bol stav 18:18, ale Hrachov strelil v poslednom deviatku, jeho súper len osmičku, a ta vyhral Ukrajinec pomerom 7:3. Postupuje ďalej !

Piaty set priniesol rozuzlenie pre tento napínavý zápas. Fukurawa (JAP) získal 29 bodov, jeho súper Lee (CHN) len 27 a tak po stave 6:4 postupuje japonský strelec !

V Shoot-off sa z víťazstva tešil Malajzíjčan San Chu Cheng, zvíťazil 6:5 a postupuje ďalej !

V piatom sete strelil Mohamed trikrát desiatku, jeho súper a krajan len v dvoch prípadoch strelil terč 10 a v treťom deviatku. V napínavom súboji tak po stave 6:4 postupuje MOHAMAD.

Xingovi z Čínovy sa podarilo aj v treťom sete získať 29 bodov za šípy a ciele v hodnote 9,10 a 10. Nemec len 26 a tak ľahkým procesom postupuje Yu Xing z Číny !

Wukie získal vo štvrtom sete len 25 bodov, pričom jeho súper viac. Nór sa zastavil na čísle 29 a vyhral. Postupuje ďalej teda Nensteg !

Tretí set bol veľmi tesný, ale Indových 28 bodov nestačilo na Wukieho 29, a preto je tu koniec tohto duelu !

Aj druhý set ide na stranu Američania. Zatiaľ mu to ide ako po masle, pretože získal až 30 bodov, keď trafil trikrát desiatku !

Keďže stav po piatich setoch bol 5:5, museli sme prejsť k Shoot-Offu a tam porazil Nór Nenesteg svojho súpera Kikuchiho ! Postpuje po víťazstve 6:5.