Jednotlivci - muži (kon.) | Jednotlivci - ženy (kon.)
koniec udalosti
Jednotlivci - muži

Streda 01.08.2012, 10:00Olympijské hry - Lukostreľba

Skončil sa posledný zápas dnešného dňa. Ďakujem za pozornosť a dovidenia nabudúce. (19:57:23)

Posledný piaty set vyhral Prevost suverénne 29:25 a celý duel 7:3. Uvidíme ho v ďalšej vyraďovacej časti.

Štvrtý set skončil remízou. 28 z 30 bodov trafili obaja a skóre tak činí hodnotu 5:3 pre Prevosta.

Druhý a tretí set ťahal za kratší koniec Faucheron. Skóre sa tak rýchlosťou svetla prehuplo . Prevost - Faucheron 4:2!

Posledný zápas dnešného dňa. Čisto francúzsky súboj začal tromi 10 Faucheron a tak sa ujal vedenia 2:0 , keďže rovnakým počtom bodov Prevost odpovedať nedokázal.

Piaty set jednoznačne patril Francúzovi. Trafil až 29 bodov a Kouassi v tomto súboji prehráva. 6:4 je konečný výsledok.
    O chvíľu začne čisto Francúzsky súboj : Faucheron - Prevost.

Remízy v treťom a štvrtom sete otázku víťaza nevyriešili. Obaja trafili 26 z 30 bodov v oboch prípadoch a skóre po 4 setoch je 4:4

Druhý set 26:24 patrí Prevostovi (FRA) .Je zrovnané, 2:2.

Prvý set získava lukostrelec z Africkej krajiny v pomere 25:23!

Faucheron vyzve víťaza z dvojice Kousassi (CIV) - Prevost (FRA) .

Je koniec, Faucheron (FRA) vyhral 6:0 najrýchlejším možným spôsobom a postupuje ďalej. Thamwong (THA) si balí kufre.

Aj druhý set patrí Francúzovi. Lukostrelec z Thajska vyzerá bezmocne. 4:0.

Zápas začal. Prvý set vyhral Faucheron (FRA). 2:0, prvý set skončil v pomere 28:26.

Nasleduje ďalší zápas . Stretnú sa Francúz Faucheron a Thamwong z Thajska.

7:1! Briti plačú. Terry teno zápas nezvládol. Moldavec Olaru víťazí aj v tomto zápase a postupuje do ďalšej fázy turnaja. Štvrtý set vyhral 27:24 .

Tretí set priniesol remízu. Obaja triafajú 28 bodov a stav je tak 5:1.

Druhý set takisto získal Olaru (MDA) . Trafil 27 z 30 bodov a vedie už 4:0 nad Britom Terry.

Prvý set vyhral 28:25 Moldavec. Získal tak 2 body a vedie.

V ďalšom zápase proti sebe nastúpili Brit Terry a Moldavec Olaru.