Dvojhra - Finále (ženy) Xiaoxia Li (kon.) | Dvojhra semifinále muži (kon.)
Dvojhra - o 3. miesto (muži) Dimitrij Ovtcharov (GER) (kon.) | Dvojhra - Finále (muži) Zhang Jike (kon.)
koniec udalosti
Dvojhra - o 3. miesto (muži)

Dimitrij Ovtcharov (GER)

Štvrtok 02.08.2012, 15:30 • ExCeL Aréna v Londýne • Olympijské hry - stolný tenis

Pozývame Vás na sledovanie ďalšieho textového online prenosu z finálového zápasu medzi Číňanmi Zhang Jike a Wang Hao, ktorý začne približne o 10 minút. (16:39:05)

Nemecký reprezentant Dimitrij OVTCHAROV vyhral šiesty set 14:12 a celý zápas 4:2 na sety! Ovtcharov (GER) získal bronzovú medailu! Senzácia!

Takmer celá ExCeL Aréna fandí Európanovi, ozýva sa "Dima, Dima", má prvý mečbal, vedie 13:12!

Znova rovnaká situácia. Chuang (TPE) sa dostal do vedenia 12:11, nemecký reprezentant však vyrovnal na 12:12.

Ovtcharov (GER) odvrátil setbal.

Chuang (TPE) vedie 11:10.

Vyrovnané 10:10. Opäť veľmi dramatická koncovka setu!

Aby sa znova podaril Ovtcharovovi (GER) parádny obrat? Prehrával už 2:7, teraz vedie 9:8.

Znova obdivuhodná výmena, ktorú získal nemecký stolný tenista Dimitrij Ovtcharov, znížil na 7:8.

Ovtcharov (GER) však získal dva body vďaka dvom chybám súpera, tretí pridal po bekhendovom topspine. Prehráva už len 5:7.

Zdá sa, že Tchajpejčan Chuang kontroluje priebeh tohto setu, vyhráva už 7:2.

Chuang (TPE) však teraz veľmi dobre blokuje útok svojho súpera a vedie už 5:1.

Začal šiesty set. Nádherná výmena! Tak dnes sa je na čo pozerať! Za stavu 0:2 v neprospech Ovtcharova (GER) získal Nemec "veľkú" loptičku.

Nemecký reprezentant Dimitrij Ovtcharov previedol v posledný troch výmenách piateho setu vynikajúce údery, či už útočné alebo obranné a piaty set vyhral 11:5. V celom zápase tak vedie nad Tchajpejčanom Chuangom 3:2.

Ovtcharov (GER) vedie 8:5 a má veľmi dobre nakročené k zisku piateho setu.

Chuang (TPE) však ukazuje, že aj on tu stále je. Znížil na rozdiel dvoch bodov 4:6.

Parádny úvod Ovtcharova! Niekoľko nádherných výmien, Nemec vedie už 5:1.

Ovtcharov (GER) veľmi dobre zvládol záver štvrtého setu a vyhral ho 13:11. Vyrovnal tak aj na sety 2:2.