koniec udalosti
Popoludňajší program (muži)

Pondelok 30.07.2012, 16:00Olympijské hry - Lukostreľba

S týmto konštatovaním sa s vami lúčim, dovidenia nabudúce. (18:29:39)

Britský lukostrelec urobil s Mexičanom krátky proces. 7:1 v prospech Godfreyho (GBR). Serranovi (MEX) ostávajú len oči pre plač!

Brit získal vo svoj prospech aj tretiu sadu. Vyhráva už 5:1 a je len krôčik od postupu medzi 16 najlepších!

V druhom sete si body obaja rozdelili. Trafili 29 z 30 bodov a skóre je 3:1 pre domáceho lukostrelca.

Serranovi (MEX) tesne ušli prvé body v tomto zápase. Vyfúkol mu ich súper, Godfrey (GBR), ktorý trafil o bod viac. Vyhráva tak 2:0.

Posledný dnešný zápas mužov v lukostreľbe práve začal.

Godfrey (GBR) sa o malú chvíľu stretne dueli s Mexičanom Serranom. Konkrétnejšie- o 18:10.

Brit urobil s Bangladéčanom krátky proces a vyhral v najkratšom možnom čase. Milon (BAN) - Godfrey (GBR) 0:6!

Druhý zápas medzi Milonom z Bangladéšu a Godfreym z Veľkej Británie už začal. Brit vedie už 4:0.

Vo štvrtom sete trafil Serrano (MEX) 8 , 9 , 9. Stačilo mu to na zisk 2 ďalších bodov. Zápas skončil výsledkom. Serrano (MEX) vs. Galiazzo( ITA) 6:2!

Talian zabojoval a tretí set získal. Je znížené , 4:2 pre Serrana (MEX)

Mexičan je na koni. Druhý set získal v pomere 27:25 a už vyhráva 4:0!

Zápas sa už začal. Prvý set získal v pomere 25:24 Mexičan. Serrano(MEX) : Galiazzo (ITA) 2:0

Ďalší zápas medzi Mexičanom Serranom a Talianom Galiazzom začne o 17:18.

Vo štvrtom sete trafil Kuo 28 , El-Nemr len 23. Víťazom sa stáva Taiwančan Cheng-Wei Kuo v pomere 6:2!Postupuje už medzi 16ku najlepších.

Kuo sa ujíma vedenia! Trafil 30 z 30 tich zatiaľ čo El-Hamr len 27 . 4:2 pre Kua!

V druhom sete Kuo nenechal nič na náhodu. Trafil 28 z 30tich bodov a vyrovnal na 2:2.

Cheng-Wei Kuo trafil v prvom sete do čísel 6 , 10 , 9 a so súčtm 25 bodov sa nevyrovnal súperovi. Ten ich mal o dva viac, 27 , keď trafil 8 , 10 , 9 a ujal sa vedenia. Kuo-El-Nemr 0:2.