Popoludňajší program (muži) (kon.) | Popoludňajší program (ženy) (kon.)
koniec udalosti
Popoludňajší program (ženy)

Pondelok 30.07.2012, 16:26Olympijské hry - Lukostreľba

Skončil sa posledný zápas dnešného dňa v lukostreľbe. Ďakujem za pozornosť. Prajem príjemný večer. (18:42:15)

Taiwančanka Tan vyhrala štvrtý set a získala ďalšie dva body. Vyhrala 6:2 a Nemku Richterovú vyradila z turnaja. Tan si zahrá v osemfinále!

V treťom sete rozhodol posledný šíp. Kým Tan (TPE) trafila len 8 , Richterová (NEM) trafila 10 a znížila stav na 2:4.
    .

Už je to 4:0! 28:27 a Tan (TPE) je len krôčik od postupu.

Taiwančanka Tan získava prvú sadu v pomere 27:26. Vedie tak nad Nemkou Richterovou 2:0.

Zápas sa práve v túto chvíľu začal.

Ďalší zápas by mal začať o 18:23 a stretnú sa v ňom víťazky posledných dvoch stretnutí -Tanová (TPE) a Richterová (NEM).

Elena Richterová(NEM) v rozstrele mierila lepšie a postupuje ďalej! Nad Dánkou Jagerovou vyhrala tesne 6:5!

Rozhodne až rozstrel! Piaty set skončil nerozhodne 26:26.

Rozhodne sa až v piatom sete! Richterová (NEM) zrovnala skóre na 4:4 . Štvrtý set vyhrala v pomere 26:24

Nemka znižuje na rozdiel 2 bodov. Tretí set patril jej!Bolo to však len o chlp. 28:27 a stav je 2:4 z pohľadu Nemky.

Zápas začal. Dánka suverénnym spôsobom získala oba prvé sety a vyhráva už 4:0! Získala ich v pomere 26:21 a 28:25.

V druhom zápase na seba narazia Dánka Jagerová a Nemka Richterová.

Piaty set patril Tan (TPE) . Vyhrala ho o tri body 29:26 a získala tak potrbné body na víťazstvo. 6:4!

Vo štvrtom sete dominovala hráčka Helvétskeho kríža. Trafila 27 bodov a získala 2 body, je vyrovnané, 4:4!

V treťom sete si hráčky opäť rozdelili body. Tan (TPE) - Dielen (SUI) 4:2

Druhý set vyhrala Taiwančanka v pomere 25:24 .

V ženskej časti už začal zápas medzi Tan (TPE) a Dielen (SUI) . Prvý set sa skončil nerozhodne 26:26. Tan (TPE) - Dielen (SUI) 1:1.

Ďalší zápas začne o 17:44. Stretnú sa v ňom Ya-Ting Tan (TPE) a Dielen (SUI).