Španielsko - Čína 11:6 (kon.) | Taliansko - Austrália 8:10 (kon.)
V. Británia - Rusko 6:7 (kon.) | Maďarsko - USA 13:14 (kon.)

((1:2, 3:2, 0:4, 4:2))

Pondelok 30.07.2012, 16:30Olympijské hry - vodné pólo - ženy

Zápas skončil. (17:36:17)

30
    Vylúčenie v tíme Austrálie premenili Talianky, ktoré znižujú na 8:10 zásluhou ANIKO PELLEOVEJ.

28
    Ďalšia voľný hod pre Taliansko, s prehľadom zakončila ROBERTA BIANCONIOVÁ.

27
    Austrália pridáva ďalší gól! Po rýchlej kombinácii prichádza už desiaty gól, tento prišiel z ruky GYNTHEROVEJ, ktorá pred bránkou s prehľadom zakončila.

27
    Gól strieda gól, tak tomu je aj teraz, keď Austrália pridáva svoj 9-ty, na teraz sa presadila po rýchlej výmene KNOXOVÁ.

26
    O minútu neskôr pridáva Taliansko ďalší gól! CASSANOVÁ sa dokázala uvolniť a pred bránkou rutinérsky zakončila.

25
    Hneď na začiatku poslednej štvrtiny Taliansko znižuje, TANIA DI MARIO sa po druhý krát v dnešnom zápase presadila, tento krát z trestného hodu.

25
    Začala štvrtá štvrtina.

24
    Klinec do rakvy pridáva LINCOLNOVA-SMITHOVÁ, keď striela ďalší gól pre Austráliu.

23
    Taliansko teraz ponúklo ďalší bod Austrálii ako na podnoste, po faule prišiel trestný hod, ktorý premenili, konkrétne gól do štatistík si pripisuje ASH SOUTHERNOVÁ.

22
    Taliansko si poisťuje svoje vedenie gólom na 4:6 zásluhou kapitánky KATE GYNTHEROVEJ.

19
    Austrália sa dostáva do vedenia o jeden gól, všetko zariadila pekná prihrávka cez pol ihriska, následná strela skončila v sieti Talianska.

19
    Oddychový čas pre Austráliu.

18
    Minútu po začatí tretej štvrtiny zapisuje dobrý pokus Austrálie, konkrétne Knoxovej, ktorá ohrozila bránu.

17
    Začala sa tretia štvrtina.

Skončila sa druhá štvrtina.

16
    Taliansku sa podarilo vyrovnať zo stavu 1:4 na 4:4. Pár sekúnd pred koncom štvrtiny sa presadila RADICCIOVÁ.