100 m motýlik - Finále (ženy) | Dana Vollmerová (kon.) | | | 200 m voľný spôsob - semifinále (muži) | Sun, Biedermann (kon.) |
100 m prsia - semifinále (ženy) | Soniová,Meilutyteová (kon.) | | | 100 m prsia - Finále (muži) | van der Burgh (kon.) |
400 m voľný spôsob - Finále (ženy) | Camille Muffatová (kon.) | | | 100 m znak - semifinále (muži) | Lacourt , Grevers (kon.) |
100 m znak - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 200 m voľný štýl - rozplavby (ženy) | (kon.) |
200 m motýlik - rozplavby (muži) | (kon.) | | | 200 m polohový pretek - rozplavby (ženy) | (kon.) |
200 m voľný štýl - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 200 m voľný štýl - finále (muži) | Yannick Agnel (kon.) |
100 m znak - finále (ženy) | Missy Franklin (kon.) | | | 100 m znak - finále (muži) | Matthew Grevers (kon.) |
100 m prsia - finále (ženy) | Ruta Meilutyteová (kon.) | | | 200 m motýlik - semifinále (muži) | (kon.) |
200 m polohový pretek - semifinále (ženy) | (kon.) |
Do 62 kg - Finále B (muži) | HASABI Muhamad (kon.) | | | Do 58 kg - Finále B (ženy) | Escobar Guerrero Maria Alexandra (kon.) |
Do 58 kg - Finále (ženy) | LI Xueying (kon.) | | | Do 62 kg - Finále (muži) | KIM Un Guk (kon.) |
Vzduchová puška 10m muži + Skeet muži | Moldoveanu (kon.) |
C2 - rozjazdy muži + K1 rozjazdy ženy | (kon.) |
Popoludňajší program (muži) | (kon.) | | | Popoludňajší program (ženy) | (kon.) |
Zápasy v skupinách muži + ženy + zmiešaná štvorhra | (kon.) | | | Celodenný program | (kon.) |
Nový Zéland - Austrália | 1:0 (kon.) |
10m veža synchron muži | Cchao - Čang (kon.) |
Austrália - JAR | 6:0 (kon.) | | | Španielsko - Pakistan | 1:1 (kon.) |
V. Británia - Argentína | 4:1 (kon.) | | | Nemecko - Belgicko | 2:1 (kon.) |
Španielsko - Čína | 11:6 (kon.) | | | Taliansko - Austrália | 8:10 (kon.) |
V. Británia - Rusko | 6:7 (kon.) | | | Maďarsko - USA | 13:14 (kon.) |
Klapalová - Hájecková (CZE) - Rigobert - Li Yuk | 21:10 , 21:11 (kon.) |
Celodenný prehľad tenisových zápasov | (kon.) |
koniec udalosti
200 m motýlik - rozplavby (muži)
Jakub Mitter
1. Jukic (AUT) 1:54.79
2. Clary (USA) 1:54.96
3. Phelps (USA) 1:55.53
4. Korzeniowski (POL) 1:56.09
5. D'Arcy (AUS) 1:56.25
6. Wright (AUS) 1:56.69
7. Pavoni (GBR) 1:57.55
8. Schooling (SIN) 1:59.18
1. Matsuda (JAP) 1:55.81
2. Cseh (HUN) 1:55.86
3. Biczo (HUN) 1:56.51
4. Skvorcov (RUS) 1:56.76
5. Almeida (BRA) 1:56.99
6. Cieslak (POL) 1:57.07
7. Deus (BRA) 1:58.03
8. Dimitriadis (GRE) 1:58.79
1. Stjepanović (SRB) 1:54.99
2. le Clos (RSA) 1:55.23
3. Chen (CHN) 1:55.60
4. Kaneda (JAP) 1:55.70
5. Wu (CHN) 1:55.88
6. Drymonakos (GRE) 1:56.97
7. Roebuck (GBR) 1:56.99
8. Zbogar (SLO) 1:58.99
1. Oliveira (POR) 1:58.45
2. Fiol Villanueva (PER) 1:59.02
3. Lavado Mora (VEN) 1:59.31
4. Čujev (UKR) 1:59.65
5. Coci (ROU) 1:59.67
6. Hsu (TPE) 1:59.81
7. Sharpe (CAN) 1:59.87
8. Liess (SUI) 2:00.13
1. Nevo (ISR) 1:59.98
2. Pinzon Garcia (COL) 2:02.32
3. Castillo (PAN) 2:04.72
4. Alaskari (KUW) 2:05.41
5. Haciane (AND) 2:06:37