Třinec – Zlín 2:3 (po s.n.) | Kladno – K. Vary 4:3 (kon.) | Litvínov – Kometa Brno 4:1 (kon.)
Plzeň – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Motor ČB – Slavia 3:2 (kon.)
Rytíři Kladno
4:3 (3:0, 1:2, 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
cz Piatok 23.09.2011, 17:30 • Městský zimní stadion, Kladno • Tipsport extraliga (ČR)

49:28
    Hostům se ale naskýtá příležitost vyrovnat. Libor Procházka dostává dvě minuty za zdržování.

30:12
    Skrbkovu ránu od modré Mensator zachytil někde mezi betony. Zároveň dostávají dvě minuty Hořava s Gulašim. Domácí forvard za sekání, hostující bek za hrubost.

30:06
    A pozor! Dvě minuty za sekání dostává Lukáš Pech. 1:19 5/3 pro Kladno.

29:25
    Martin Gründling dostává dvě minuty za držení. Přesilovka Kladna.

27:11
    Druhé vyloučení Pavla Patery v zápase. Tentokráte za podražení.

20:28
    Přesilovka pro hosty. Pavel Skrbek vzal za brankou puk do rukavice a zahodil ho mimo souboj. Dvě minuty.

11:01
    Útočný faul Dragouna. Dvě minuty za vysokou hůl pro kladenského hráče.

08:36
    První přesilovku si zahraje také Kladno. František Skladaný dostává dvě minuty za podražení.

03:34
    První přesilovka pro hosty. Pavel Patera dostává dvě minuty za vysokou hůl.

Michal Sobotka

Góly a asistencie: 3. Knotek (Procházka), 9. Kalla (Dragoun, Skrbek), 14. Hořava (Patera), 35. Patera (Lepine) - 33. Zaťovič (Pech), 40. Zaťovič (Klíma), 45. Pech (Košťál)

Rytíři Kladno: Cikánek (Chábera) - Procházka, Piskáček, Lepine, Toman, Drtina, Skrbek, Růžička - Hořava, Patera, Hlaváč - Kalla, Hovorka, Dragoun - Kuchler, Knotek, Bicek - Valský, Lukáč, Kafka - M. Látal.
    HC Energie Karlovy Vary: Mensator (Benda) - Gründling, Bombic, Nosek, Gřegořek, Gulaši, Prošek, J. Látal, Rohan - Melenovský, Kuběna, Skladaný, Klíma, Zaťovič, Pech, Vachovec, Košťál, Dej, Skuhravý, Bartánus, Kumstát.

Rozhodca: Fraňo, Hodek - Bádal, Pouzar