Poprad – Trenčín 3:4 (kon.) | Nitra – Skalica 3:1 (kon.) | Zvolen – Martin 6:4 (kon.)
Žilina – Košice 1:4 (kon.) | HC Slovan – B. Bystrica 0:1 (po s.n.)
MsHK Žilina
1:4 (-:-, -:-, -:-)
HC Košice
Piatok 23.09.2011, 17:00 • DOXXbet Aréna Žilina • Tipos Extraliga (SR)

Ďakujeme, že ste s nami sledovali dnešný on-line prenos a želáme príjemný piatkový večer. (19:11:20)

Dnešný zápas sa práve skončil. Hostia z Košíc vyhrali v Žiline 4:1. Gratulujeme a želáme šťastnú cestu domov.

60:00

59:34
    Vylúčený hráč Košíc Matúš Chovan, 2 minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

59:30
    Obrovská šanca Žiliny, Halák zázračne chytá. Alebo zazvonila žŕdka bránky??? Nebolo to úplne jednoznačné.

58:40
    Dnešný zápas sleduje 859 divákov.

58:00
    2 minúty do konca zápasu, poloprázdne tribúny sa vyprázdňujú úplne.

55:41
    Žilina dala gól!
    Tomáš SÝKORA po nahrávke Jakuba DRÁBEKA pred bránku skóruje ponad Hylákovo pravé rameno. Hyláka bude tento moment asi mrzieť.

55:00
    Ostáva nám 5 minút do konca zápasu. Šanca na predĺženie dnes pre Žilinu ani nežila.

54:12
    Žilina s plným počtom hráčov. Košičania odohrali túto presilovku v strednom pásme...

53:12
    Košice s prehľadom držia puk, nikam sa už neponáhľajú. Puk sa dostal k Lacovi, ten ho radšej skryl pod lapačku.

52:12
    Vylúčenie Žilina, hráč číslo 89 Sýkora, 2 minúty za nedovolené bránenie.

52:30
    Žilinskí hráči majú momentálne problém si prihrať súvisle 2x za sebou. Divákov teraz viac bavia dvaja malí chlapci, jeden v drese Vlkov, druhý v drese Oceliarov. Naháňajú sa po tribúne a imitujú bitku.

51:06
    Strela na bránku Laca v podaní Dušana Pašeka, ten však tentokrát nenapodobil svojho slávneho otca a Laco do lapačky chytá.

49:28
    Košice dali gól!
    DRAVECKÝ po otočke v pravom kruhu prekonal brankára Žiliny Mareka Laca.

49:02
    Košice s plným počtom hráčov, Žilinčania boli v pásme, ale znovu úplne jaloví. Čo tí chlapci robia pri nacvičovaní presiloviek???

47:29
    Žilinčania s náznakom šance, Hylák puk radšej skryl pod lapačku. Vyslúžil si za to ľadovú triešť spod korčulí útočníka Žiliny.

47:02
    Vylúčenie Košice, hráč č.46 Ján Homer, 2 minúty za držanie hokejky.

46:00
    Vlci s takýmto premieňaním šancí vyhrajú tak akurát v tombole, určite však nie v extraligovom zápase.

45:13
    Niekoľko náznakov šancí Vlkov, Hylák pozorný a bez problémov chytá.

Dávid Švec

Góly a asistencie: 56. SÝKORA (DRÁBEK, HREUS) - 24. BARTOŠ (ZÁLEŠÁK, FABUŠ), 27. ZÁLEŠÁK (BARTOŠ, FABUŠ), 34. MLYNAROVIČ (JENČÍK, DRAVECKÝ), 50. DRAVECKÝ (JENČÍK, PIATAK)

MsHK Žilina: Laco - Devečka, Kudělka - Houdek, Ďurkech - Krčula, Dlouhý - Staňo, Niník - Huna Ri., Huna Ro., Drevenák - Sivák, Troliga, Smotrila - Drábek, Hreus, Sýkora - Lipovský, Linet, Jarab.
    HC Košice: Hylák - Homer, Tabaček - Novák, Deyl - Šeda, Grman - Bíro, Nagy - Pašek, Vorel, Miklík - Bartoš, Zálešák, Fabuš - Jenčík, Mlynarovič, Dravecký - Chovan, Piatak, Haščák.

Rozhodca: Gašparík, Valach, Snášel.