Tatranskí Vlci
2:1 (0:0, 1:0, 0:1)
Snežní Barsy
Piatok 23.09.2011, 19:00 • Zimný štadión v Spišskej Novej Vsi • MHL

Naozaj zaslúžené víťazstvo Tatranských Vlkov. V treťom zápase pred domácim publikom zaknihoval slovenský nováčik v MHL ďalšie body. Rozhodol o tom až v predĺžení kapitán Aleš Ježek. (21:19:32)

65:00

60:33
    Tatranskí Vlci dali gól!
    A je rozhodnuté! Po 33 sekundách hry rozhodol o tom kapitán Vlkov, Aleš JEŽEK, ktorý strelou z prvej prekonal Poleuktova popod lapačku. Zaslúžené víťazstvo domáceho mužstva. Asistencia: Richard Mráz.

60:01
    Začalo predĺženie.

Po troch tretinách stav nerozhodný 1:1. Po krátkej prestávke budeme svedkami predĺženia. Zaujímavosťou je, že aj prvé stretnutie v Kazachstane vyhrali Tatranskí Vlci až po samostatných nájazdoch. V metropole Spiša sa prišlo pozrieť na dnešný súboj 2050 divákov.

60:00
    Tretia tretina skončila.

59:53
    Ostáva 7 sekúnd do konca riadneho hracieho času, vhadzovanie v strednom pásme.

59:29
    Zmeniť sa to ešte pokúšal Sýkora, jeho strela smerovala mimo.

59:03
    Domáci v plnom počte. Už to vyzerá na predĺženie.

57:30
    Na Zimnom štadióne v Spišskej Novej Vsi sa spustil veľký piskot. Hráč Tatranských Vlkov, Nedvěd, inkasoval zásah do tváre, ktorý si hlavný rozhodca nevšimol.

57:03
    Záverečné minúty odohrá mládežnícke mužstvo HC Lev v oslabení. Šulák, 2 minúty za podrazenie.

56:12
    Nedvědov nahodený puk mal zvláštnu dráhu odrazu, obranca Griščenko si s ním nevedel dať rady, prikryť ho musel znova hosťujúci gólman.

55:39
    Štvrtý útok domácich sa usadil v útočnom pásme, točil sa okolo mantinelov, nakoniec však musel všetko hasiť až Poluektov.

53:58
    Tím Snežní Barsy dal gól!
    Vyrovnávajúci gól Snežných Barsov prišiel ako blesk z čistého jasného neba. Okamžite po buly posunul Rachmanov puk Dauletovi KENBAJEVOVI, ktorý nekompromisne zavesil. Asistencia: Michail Rachmanov.

53:16
    Vlci so všetkými hráčmi, toto oslabenie zvládli bravúrne, ba dokonca hosťom i pohrozili.

51:32
    Hostia v plnom počte. Začala sa presilová hra Snežných Barsov v trvaní vyše 1 a pol minúty.

51:16
    O dorážku sa pokúšali najprv Mráz, po ňom aj Šaršok. Druhý menovaný na to doplatil, keď si vyslúžil 2 minúty za seknutie.

50:10
    Dvořák našiel krížnou prihrávkou cez celé pásmo Jáchyma, tomu nevyšla ideálna strela z prvej v dobrej pozícii.

49:40
    Po Jáchymovej prihrávke sa šikovným tečom predviedol Csányi, Poluektov si dáva na tieto puky pozor.

49:32
    Ďalší dvojminútový trest, Kazach Mazula, 2 minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.