Michalovce – Spišská N. Ves 5:4 (kon.) | Senica – Trnava 7:4 (kon.) | Bardejov – Lipt. Mikuláš 1:3 (kon.)
Púchov – Topoľčany 5:4 (kon.) | Pov. Bystrica – Prešov 4:5 (kon.) | Detva – Piešťany 3:4 (po pr.)
HK Bardejov
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Piatok 23.09.2011, 17:30TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (20:08:30)

59:21
    Záver zápasu priniesol ešte jednu šarvátku, vrazenie Petra Slimáka šiel riešiť Dominik Kadura a rozdal si to s Vladimírom Polačekom. Všetci menovaní dostali 2minúty, bitkári za údery.

52:56
    Veľa hráčov na ľade domácich - to im v útočení nepomôže, budú sa musieť naopak brániť.

48:57
    Držanie Petra Bartíka a Bardejov by mal túto presilovku využiť, ak chce v zápase bodovať.

47:22
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Gajdošovo vylúčenie trestá MICHAL HYBEN. Asistencie: Jaroslav Kokavec, Ján Pleva.

46:02
    Podrazenie Martina Gajdoša a hostia tak majú možnosť zvýšiť svoje vedenie.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

36:02
    Tomáš Stríž a ďalší faul v tejto tretine - faul kolenom.

33:38
    Výhodu hostí kazí Michal Hyben držaním.

32:12
    Krátka presilová hra o dvoch hráčov pre hostí! Marcel Baláž vyhodil puk mimo ihrisko z obranného pásma.

30:52
    Možnosť presilovej hry teraz pre hostí, previnil sa Tomáš Petruška.

28:34
    2+10 za napadnutie zo zadu pre skúseného Juraja Kledrowtza.

23:39
    Možnosť vyrovnať pre Bardejov - nedovolené bránenie v hre Petra Klepáča.

22:40
    Do druhej tretiny vstúpili lepšie hostia, vedenie získal na ich stranu MICHAL MRAVEC. Asistencia: Michal Klepáč.