Třinec – Zlín 2:3 (po s.n.) | Kladno – K. Vary 4:3 (kon.) | Litvínov – Kometa Brno 4:1 (kon.)
Plzeň – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Motor ČB – Slavia 3:2 (kon.)
HC VERVA Litvínov
4:1 (1:1, 0:0, 3:0)
HC Kometa Brno
cz Piatok 23.09.2011, 17:30Tipsport extraliga (ČR)

Verva Litvínov si připisuje zřejmě zasloužené tři body. Od druhé třetiny byli domácí lepším týmem, prosadit se však dokázali až v úvodu třetí dvacetiminutovky. Kometa snížit nedokázala, hosté si v závěru svůj náskok v pohodě hlídali. Přeji příjemný zbytek večera. (20:03:44)

60:00

58:41
    Zakázané uvolnění Litvínova, devatenáct vteřin před třetí sirénou se bude vhazovat po pravici brankáře Volkeho.

58:38
    Domácí hrají v plném počtu.

58:29
    Podkonický si připsal střelecký pokus, Volkeho prověřil zleva. Litvínovský brankář připraven.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:24
    Litvínov svého soka k ničemu nepouští, Kometa se nemůže dostat do útočného pásma.

56:38
    Pojkar dostává dvě minuty, provinil se sekáním. Kometa hraje přesilovku.

56:04
    Zápas se již spíše dohrává, o výsledku je zřejmě rozhodnuto. Domácí fanoušci si přejí pátou branku.

55:23
    Litvínov právě vstřelil branku!

Domácí se prosazují také při vlastním oslabení, Kometě se šance na bodový zisk hodně vzdaluje. Kubinčák obral soupeře o puk a nalezl na levém kruhu volného VIKTORA HÜBLA, který pálil přesně k tyči do protipohybu brankáře. Asistence: Vojtěch Kubinčák - 4:1.

54:25
    Až nyní se Kometa usadila na malý okamžik před brankou soupeře. Od modré čáry pálil Bičánek, jeho pokus byl zblokovaný.

54:02
    Litvínov se dvakrát v krátkém časovém sledu osvobodil.

53:44
    Brno si zahraje přesilovku čtyři na tři! Hujsa se provinil podražením.

53:10
    Za vzájemnou potyčku dostává dvě minuty Lukeš a Pospíšil, pokračuje se ve čtyřech.

53:10
    Strkanice před brankou Volkeho, bude se vylučovat.

52:22
    Komerční přestávka. Kometa má necelých osm minut k tomu, aby snížila náskok soupeře. Litvínov ale zatím pečlivě brání a nepouští svého protivníka před vlastní klec.

52:10
    Kometa hraje v plném počtu.

51:47
    Hujsa se dral do šance, ale druhou branku nepřidal. Hovi byl pozorný a jeho střelu pokryl.

51:33
    Domácí nikam nespěchají, puk drží na svých holích a kombinují ve vlastní třetině.

50:22
    Litvínov v plném počtu.

Lukáš Šonský

Góly a asistencie: 11. Lukeš (Hübl, Pojkar), 42. Hujsa (Frolík, Jenáček), 46. Kubinčák (Pojkar), 56. Hübl (Kubinčák) - 4. Podkonický (Pospíšil)

HC VERVA Litvínov: Volke (Franěk) - Brejčák, Černošek, Gula, Jareš, Kousalík, Kubát, Pojkar, Stříteský - Bojer, Frolík, Gerhát, Hanzl, Heinisch, Hübl, Hujsa, Jenáček, Kubinčák, Lukeš, Ručinský, Trávníček
    HC Kometa Brno: Hovi (Trvaj) - Bičánek, Kempný, Malec, Šenkeřík, Švrček, Valach, Žižka - Čermák, Dlouhý, Erat, Holec, Hruška, Hubáček, Jankovič, Svoboda Jakub, Podkonický, Pospíšil, Koreis, Svoboda Jaroslav, Zohorna

Rozhodca: Lacina, Souček - Lhotský, Svoboda