Poprad – Trenčín 3:4 (kon.) | Nitra – Skalica 3:1 (kon.) | Zvolen – Martin 6:4 (kon.)
Žilina – Košice 1:4 (kon.) | HC Slovan – B. Bystrica 0:1 (po s.n.)
MsHK Žilina
1:4 (-:-, -:-, -:-)
HC Košice
Piatok 23.09.2011, 17:00 • DOXXbet Aréna Žilina • Tipos Extraliga (SR)

59:34
    Vylúčený hráč Košíc Matúš Chovan, 2 minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

59:30
    Obrovská šanca Žiliny, Halák zázračne chytá. Alebo zazvonila žŕdka bránky??? Nebolo to úplne jednoznačné.

55:41
    Žilina dala gól!
    Tomáš SÝKORA po nahrávke Jakuba DRÁBEKA pred bránku skóruje ponad Hylákovo pravé rameno. Hyláka bude tento moment asi mrzieť.

52:12
    Vylúčenie Žilina, hráč číslo 89 Sýkora, 2 minúty za nedovolené bránenie.

49:28
    Košice dali gól!
    DRAVECKÝ po otočke v pravom kruhu prekonal brankára Žiliny Mareka Laca.

47:02
    Vylúčenie Košice, hráč č.46 Ján Homer, 2 minúty za držanie hokejky.

45:13
    Niekoľko náznakov šancí Vlkov, Hylák pozorný a bez problémov chytá.

41:40
    Vylúčený hráč Košíc Michal Grman, 2 minúty za vyhodenie puku mimo ľadovej plochy.

39:35
    Vylúčenie Košíc, hráč číslo 80 Ján Tabaček, 2 minúty za vyhodenie puku mimo ľadovej plochy.

36:12
    Vylúčený hráč Košíc, číslo 80 Ján Tabaček, 2 minúty za držanie.

35:15
    Žilinčania v šoku, Richard Huna si však vypracoval šancu, zľava sa tlačil pred Hyláka, ten s pokojom angličana chytá.

34:00
    Strelu Jenčíka Laco vyrazil len pred seba, a MLYNAROVIČ už vedel čo s pukom. Dorážkou do prázdnej brány zabezpečil hosťom trojgólové vedenie.

33:00
    Šanca Žiliny, Hreus mimo bránu súpera.

32:18
    Strela Jána Tabačka od modrej mimo bránu. Laco sa len obzrel...

30:04
    Laco vyrazil strelu strelu Jenčíka, trestné strieľanie nebolo premenené.

30:04
    Teraz vzrušenie na domácich tribúnach, trestné strieľanie pre Košice.

27:44
    Vylúčenie Košice, hráč číslo 46 Ján Homer, 2 minúty za podrazenie. Žilina má teraz ideálnu šancu zdramatizovať zápas.

26:25
    Gól Košíc strelil Miroslav ZÁLEŠÁK po chybe domáceho obrancu Davida Kudělku.

23:43
    Po skrumáži a strele Fabuša dorazil PETER BARTOŠ.

23:43
    Čakáme na rozhodnutie - Je to GÓL.

23:43
    Košice dali gól, hlavný rozhodca však preveruje situáciu u videorozhodcu. Tým je dnes Vladimír Martinko.

17:48
    Vylúčenie Žilina, hráč číslo 5 Martin Krčula, 2.minúty za sekanie.

16:28
    Obrovská šanca Žiliny, Troliga po dorážke minul prázdnu bránu Košíc.

15:43
    Vylúčený hráč Košíc, číslo 14 Samuel Mlynarovič, 2.minúty za podrazenie.

15:20
    Prečíslenie Košíc 3 na 2, Laco vyrazil pomerne slabú strelu do rohu klziska.

12:35
    Vylúčený hráč Košíc, číslo 27 Michal Novák, 2.minúty hákovanie.

12:02
    Nebezpečná strela Žiliny, Hylák na svojom mieste.

11:00
    Strelu Kudělku Hylák na dvakrát chytá.

07:31
    Vylúčený hráč Košíc, číslo 46 Ján Homer, 2.minúty za sekanie.

03:38
    Vylúčený hráč Žilina č.39 Michal Hreus, 2 minúty za držanie.

Dávid Švec

Góly a asistencie: 56. SÝKORA (DRÁBEK, HREUS) - 24. BARTOŠ (ZÁLEŠÁK, FABUŠ), 27. ZÁLEŠÁK (BARTOŠ, FABUŠ), 34. MLYNAROVIČ (JENČÍK, DRAVECKÝ), 50. DRAVECKÝ (JENČÍK, PIATAK)

MsHK Žilina: Laco - Devečka, Kudělka - Houdek, Ďurkech - Krčula, Dlouhý - Staňo, Niník - Huna Ri., Huna Ro., Drevenák - Sivák, Troliga, Smotrila - Drábek, Hreus, Sýkora - Lipovský, Linet, Jarab.
    HC Košice: Hylák - Homer, Tabaček - Novák, Deyl - Šeda, Grman - Bíro, Nagy - Pašek, Vorel, Miklík - Bartoš, Zálešák, Fabuš - Jenčík, Mlynarovič, Dravecký - Chovan, Piatak, Haščák.

Rozhodca: Gašparík, Valach, Snášel.