Ružomberok – Slovan Bratislava | 3:2 (kon.) | | | Žilina – Dunajská Streda | 1:2 (kon.) |
Petržalka – B. Bystrica | 3:1 (kon.) | | | Trebišov – Poprad | 0:1 (kon.) |
Huddersfield Town – Manchester United | 1:1 (kon.) | | | Chelsea – Watford | 3:0 (kon.) | | | Arsenal – Brighton | 1:1 (kon.) |
Getafe – Girona | 2:0 (kon.) | | | Eibar – Real Betis | 1:0 (kon.) | | | Real Madrid – Villarreal | 3:2 (kon.) |
Valladolid – Bilbao | 1:0 (kon.) | | | Huesca – Valencia | 2:6 (kon.) |
Schalke – Augsburg | 0:0 (kon.) | | | Freiburg – Düsseldorf | 1:1 (kon.) | | | Leverkusen – Frankfurt | 6:1 (kon.) |
Empoli – Fiorentina | 1:0 (kon.) | | | Lazio – Bergamo | 1:3 (kon.) | | | Parma – Sampdoria | 3:3 (kon.) |
Sassuolo – Frosinone | 2:2 (kon.) | | | CFC Janov – AS Rím | 1:1 (kon.) | | | Neapol – Cagliari | 2:1 (kon.) |
Anderlecht – Liége | 2:1 (kon.) | | | Gent – Brugge | 0:1 (kon.) | | | Mouscron – Waregem | 3:0 (kon.) |
Tondela – Santa Clara | 1:3 (kon.) | | | Belenenses – Lisabon | 1:8 (kon.) | | | Guimarães – Nacional | 2:2 (kon.) |
Samara – Ufa | 1:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – FK Dinamo Moskva | 2:2 (kon.) | | | Rostov – FK Krasnodar | 1:1 (kon.) |
Montpellier – Amiens | 1:1 (kon.) | | | Nantes – Dijon | 3:0 (kon.) | | | Toulouse – Rennes | 2:2 (kon.) |
Monaco – Saint-Étienne | 2:3 (kon.) | | | Lyon – Lille | 2:2 (kon.) |
Varnsdorf – Vlašim | 0:2 (kon.) | | | Táborsko – Ústí n. L. | 2:3 (kon.) |
Linz – Wolfsberger | 3:0 (kon.) | | | St. Pölten – Sturm Graz | 0:1 (kon.) | | | Austria – Salzburg | 1:2 (kon.) |
Zagłębie S. – Śląsk | 2:4 (kon.) | | | Kraków – Gdańsk | 2:0 (kon.) |
Kiel – Duisburg | 0:2 (kon.) | | | Regensburg – Aue | 1:3 (kon.) | | | Darmstadt – Union Berlín | 2:1 (kon.) |
Willem II – Amsterdam | 0:4 (kon.) |
Akhisarspor – Yeni Malatyaspor | 0:2 (kon.) | | | Göztepe – Antalyaspor | 4:1 (kon.) | | | Galatasaray – Besiktas | 2:0 (kon.) |
Hr. Králové – Brno | 1:5 (kon.) |
Jihlava – Č. Budějovice | 1:1 (kon.) | | | Teplice – Zlín | 1:0 (kon.) |
Plzeň – Jablonec | 2:1 (kon.) |
Slovácko – Příbram | 5:1 (kon.) | | | Opava – Karviná | 1:0 (kon.) |
koniec
FC SILON Táborsko
2:3
(0:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
62
|
Žlutou kartu dostává Oliver Janso (FK Ústí nad Labem).
|
|
49
|
Žlutou kartu dostává Vojtěch Brak (FK Ústí nad Labem).
|
|
41
|
Žlutou kartu dostává Michal Bílek (FK Ústí nad Labem).
|
|
40
|
Žlutou kartu dostává Martin Kučera (FC MAS Táborsko).
|
|
3
|
Žlutou kartu dostává Pavel Pilík (FC MAS Táborsko).
|
Góly:
51. Musiol, 90+3. Musiol – 63. D. Procházka, 66. Strada, 78. D. Procházka
Rozhodca: Zelinka – Paták, Vodrážka
Diváci:
Karty: 3. P. Pilík (TAB), 40. M. Kučera (TAB) – 41. M. Bílek (UNL), 49. Brak (UNL), 62. Janso (UNL)
Nepremenená penalta:
FC SILON Táborsko:
Šiman – Šandera, Březina, Navrátil (C) (46. Klusák), Hasil – M. Kučera, Valenta (72. Gebert) – Ad. Čermák, P. Pilík (78. Vandas), Pfeifer – Musiol.
Náhradníci: Zadražil – Ngimbi, Klusák, Vandas, Berešík, Kopřiva, Gebert.
Tréner:
FK VIAGEM Ústí nad Labem: Tvrdoň – Janso, Brak, Pimpara (C), Krátký (58. D. Procházka), M. Bílek – Miskovič (58. D. Richter), Prošek, Strada, Valenta – Matějka (85. Šup).
Náhradníci: Lindr – D. Procházka, D. Richter, R. Dvořák, Šimeček, Šup, Nágl.
Tréner:
Náhradníci: Zadražil – Ngimbi, Klusák, Vandas, Berešík, Kopřiva, Gebert.
Tréner:
FK VIAGEM Ústí nad Labem: Tvrdoň – Janso, Brak, Pimpara (C), Krátký (58. D. Procházka), M. Bílek – Miskovič (58. D. Richter), Prošek, Strada, Valenta – Matějka (85. Šup).
Náhradníci: Lindr – D. Procházka, D. Richter, R. Dvořák, Šimeček, Šup, Nágl.
Tréner:
Rozhodca: Zelinka – Paták, Vodrážka
Diváci:
Jakub Kopřiva