Jihlava – Č. Budějovice 1:1 (kon.) | Teplice – Zlín 1:0 (kon.)
FK Teplice
1:0 (1:0)
FC Zlín
cz Nedeľa 05.05.2019, 11:00 • 1.FC Dubí-Pozorka • Juniorská liga sk. B – Čechy (CZ) • 6. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (14:00:24)

Je dobojováno! Teplice díky brance ze třetí minuty berou tři body. Ve zbytku utkání jsme gól už neviděli a to i přesto, že si hosté vypracovali několik slušných příležitostí, Plachému dokonce pomohla branková konstrukce!

90+3

90+2
    Sudí Vitner přidal dvě minuty nad rámec druhého poločasu. Ta druhá spěje ke svému konci, domácí budou vhazovat na útočné polovině hřiště.

90+1
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Benjamin Mustafić, přichází Zbaněk Novák.

90
    Hosté rozehrávali standardní situaci, poté zakončovali zpoza velkého vápna. Střelecký pokus směřoval vedle branky!

89
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Petr Sklenář, přichází Jan Vičánek.

89
    Neskutečné! Míč poskakoval na malém vápně a snad šest hostujících hráčů se ho snažilo dotlačit do branky, zatímco šestice domácích fotbalistů stála na brankové čáře. Zhruba pět vteřin se vůbec nevědělo, kde balón je. Ten nakonec drží Plachý!

88
    Tepličtí fotbalisté postupovali do brejku, jenže to nevyřešili vůbec dobře. Zlín pak na druhé straně vybojoval rohový kop!

86
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Tomáš Kuchař, přichází Besir Baftijar.

85
    Hodně ostrý zákrok ve středu hřiště, teplický fotbalista může být rád, že neviděl žlutou kartu. Domácí budou střídat.

84
    Domácí fotbalisté hrají chytře, drží balón u rohového praporku. Tohle jim vyhovuje, závěr zápasu se totiž blíží.

82
    Další útočnou snahu zlínských fotbalistů zastavuje praporek čárového rozhodčího, který signalizuje ofsajd!

81
    Nedorozumění hostujících fotbalistů v kombinaci. Balón doskákal za postranní lajnu, Plachý běží pro míč, aby rozehrál.

80
    Zlín se nemůže dostat k bezprostřednímu ohrožení domácí svatyně. Hosté kombinují pouze po pokutové území soupeře.

78
    Brankář Plachý teď dobře pohlídal míč, který směřoval do zámezí. Dá se očekávat, že s rozehrávkou pospíchat nebude.

77
    Hosté už hrají na hranici vysokého rizika a dá se očekávat, že soupeř bude hrozit především z rychlých brejkových situací.

75
    Hodně ukvapená střela Mustafiče z nějakých osmnácti metrů. Slabý pokus domácího hráče navíc mířil doprostřed branky!

74
    Dobrý centr Radima Tkadlece, Plachý poté musel ven z branky! Hosté z celé situace vybojovali další rohový kop!