Linz – Wolfsberger 3:0 (kon.) | St. Pölten – Sturm Graz 0:1 (kon.) | Austria – Salzburg 1:2 (kon.)
FK Austria Viedeň
1:2 (0:0)
FC Salzburg
cz Nedeľa 05.05.2019, 17:00 • Generali Arena, Vídeň • Rakúska Bundesliga • O titul

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:56:25)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 6:2. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 14:16.

Je konec! Salzburg předvedl fantastický obrat a zvítězil na půdě Austrie 2:1, čímž si s velkou pravděpodobností zajistil titul. V prvním poločase jsme se branky nedočkali, ovšem v 71. minutě poslal domácí do vedení fantastickou ránou Prokop. Ale v 81. minutě se štěstím srovnal Schlager a o pět minut později opět s velkým štěstím se trefil Wolf.

90+4

90+4
    Madl ještě uviděl žlutou kartu.

90+3
    Nyní se Christoph Monschein ocitl v ofsajdovém postavení.

90+2
    Salzburg se dostal do velké šance v protiútoku, ale zakončení šlo těsně vedle pravé tyče!

90+1
    Minamino se provinil faulem a Austria tak získala volný kop.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Vesel Demaku, přichází Sterling Yateke.

88
    Salzburg drží míč ve středu hrací plochy a bude u něj i nadále, jelikož se Grünwald dopustil faulu.
    86. Hannes WOLF - 1:2

86
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Hosté během pár minut otáčejí utkání a jdou do vedení! HANNES WOLF měl velké štěstí, jelikož jeho rána byla ztečovaná a míč tak přeloboval bezmocného brankáře.

84
    Opět přišel centr hostů do vápna domácích, ale ten nebyl nijak nebezpečný.
    82. Xaver SCHLAGER - 1:1

82
    Je srovnáno na 1:1! Nedáš dostaneš! Potom co domácí neproměnili šanci se dopředu dostali hosté a XAVER SCHLAGER se šťastnou tečí překonal domácího gólmana.

81
    Alexander Grünwald se opřel do míče z velké dálky a jeho střela letěla do šibenice, ovšem Cican Stankovic předvedl skvělý zákrok!

80
    Další faul hostů ve středu hrací plochy a Vídeň tak bude opět u balónu.

78
    Domácí nyní hrají o hodně a pokud dnes vyhrají tak mají reálnou šanci se kvalifikovat do Evropské ligy bez playoff.