Montpellier – Amiens 1:1 (kon.) | Nantes – Dijon 3:0 (kon.) | Toulouse – Rennes 2:2 (kon.)
Monaco – Saint-Étienne 2:3 (kon.) | Lyon – Lille 2:2 (kon.)
HSC Montpellier
1:1 (0:0)
Amiens SC
cz Nedeľa 05.05.2019, 15:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Ligue 1 Uber Eats • 35. kolo

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 5:3. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:23. (16:58:15)

Montpellier po triumfu nad PSG překvapivě v boji o Evropu ztratil body se zachraňujícím se Amiens. Domácí měli v průměrném a až příliš tvrdém boji více ze hry a řadu šancí, ale po nádherně sehraném brejku udeřili nečekaně hosté. Gól Kolumbijce Mendozy byl jejich jedinou přímou střelou v celém zápase.
    Fotbalistům Montpellieru se podařilo alespoň vyrovnat Molletem, pak se v poslední minutě radovali i z obratu, ale Delortův gól zase odvolalo video a tak se body dělí.

90+8

90+8
    Žlutou kartu dostává Daniel Congré (Montpellier HSC).

90+7
    Hra pokračuje i v 97. minutě, závěr je hodně vypjatý a nervózní, ostré zákroky přibývají.

90+6
    Rozhodčí píská útočný faul na Pieterse, ale zloba domácích je zbytečná, Camara beztak zakončil celou akci nepřesnou střelou.

90+5
    Následný přímý kop z levé strany obrana Amiens snadno odvrací z vápna.

90+4
    Žlutou kartu dostává Bakaye Dibassy (Amiens SC).

90+2
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Alexis Blin, přichází Mathieu Bodmer.

90+1
    Rozhodčí avizoval dvě nastavené minuty, kvůli prodlení při prohlížení videa se ale zřejmě protáhnou.
    90. neuznaný gól domácího Delorta

90
    Obrovská radost na stadiónu de la Mosson byla předčasná, gól Andyho Delorta rozhodčí uznal a po chvíli na zásah videorozhodčího zase odvolal! Střela i předchozí centr byly regulérní, nešlo o faul, ruku ani ofsajd, ale už o zhruba 20 vteřin dříve, v zárodku akce, postřehlo video nepatrný ofsajd.

89
    Rozhodčí přisoudil přímý kop ze strany domácím, ve strkanici ve vápně však vidí faul jednoho z hráčů v oranžových dresech a píská pro změnu proti nim.

87
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Ambroise Oyongo, přichází Petar Škuletić.

86
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Cheick Timite, přichází Sámán Ghoddos.

85
    Dnešní utkání sleduje 13 668 diváků.

83
    Gurtner vybíhá na velké vápno a kryje nakopávaný míč do koše

82
    Žlutou kartu dostává Régis Gurtner (Amiens SC). Brankář hostů je trestán za protesty po inkasovaném gólu.