Novokuzneck – Barys 3:2 (1:0 po s.n.) | Novosibirsk – Omsk 1:2 (1:2 po s.n.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 1:2 (po pr.)
Metallurg Magnitogorsk – Nižnekamsk 4:3 (kon.) | CSKA Moskva – HC Slovan 12:0 (kon.) | Čerepovec – Záhreb 4:3 (1:0 po s.n.)
Jaroslavľ – Chabarovsk 2:1 (po pr.) | Novgorod – Soči 2:1 (2:1 po s.n.) | Petrohrad – Riga 3:1 (kon.)
Viťaz – D. Moskva 3:6 (kon.)
Viťaz Moskovská oblasť
3:6 (1:2, 1:3, 1:1)
Dynamo Moskva
Streda 11.02.2015, 17:30 • Ice Hockey Center 2004 • KHL

47:40
    Konstantin Gorovikov hral s nebezpečnou vysokou hokejkou a zranil Vyglazov, ktorá mu tečie z tváre krv. Hosťujúci hráč dostáva 4 minúty. a tak domáci môžu opäť korigovať stav stretnutia.

42:51
    Selezňov dostáva 2 minúty za hákovanie.

38:36
    Alexej Semenov posiela svoje mužstov so troch. Hostia majú veľkú príležitosť navýšiť svoje vedenie.

37:44
    Selezňov dostáva 2 minúty za podrazenie. Hostia majú k dispozícií presilovú hru.

31:12
    Alexander Kučerjavenka dostáva 2 minúty za držanie. Presilovka hostí.

26:45
    Hneď po buly faulova hosťujúci Solovjov a tak budú hrať domáci presilovku 5 na 3!

26:41
    Dmitrij Sinicyn dostáva 2 minúty a tak si presilovku zahrajú domáci.

24:33
    Domáci Koroljov dostáva 2 minúty za nepekný faul a tak hostia majú šancu navýšiť svoje vedenie.

15:42
    Roman Tatalin je vylúčený na 2 minúty. Hostia majú možnosť presilovej hry.

Lissko

Góly a asistencie: 3. Koroljov (Soloduchin), 36. Kousal, 57. Afinogenov – 7. Žerdev (Volkov), 9. Budkin (Gorovikov, Kokarev), 30. Glazačev (Dugin), 33. Robinson (Gorovikov, Kokarev), 37. Glazačev (Osipov), 58. Solovjov (Žerdev)

Viťaz Moskovská oblasť: Satteri (Lisutin) – Vaščenko, Berďukov, Semenov, Porseland, Selezňov, Golovkov, Tatalin – Soloduchin, Koroljov, Kučerjavenko – Horák, Afinogenov, Kempe – Kousal, Šitikov, Makejev – Cyganov, Makarenko, Vyglazov, Mamin
    Dynamo Moskva: Jerjomenko (Šaryčenkov) – Višněvskij, Robinson, Solovjov, Mironov, Sinicyn, Osipov, Budkin – Daugavinš, Gorovikov, Kokarev – Karšums, Cvetkov, Karpov – Žerděv, Volkov, Mosaljov – Glazačev, Dugin, Birjukin – Sopin

Rozhodca: Bulanov, Zacharov – Birin, Medvedev