Boston – Minnesota 3:4 (kon.) | NY Islanders – Winnipeg 3:4 (kon.) | Philadelphia – LA Kings 3:2 (po pr.)
Pittsburgh – NJ Devils 8:3 (kon.) | Columbus – Ottawa 2:5 (kon.) | Toronto – Buffalo 4:0 (kon.)
Tampa Bay – Arizona 7:3 (kon.) | Chicago – Anaheim 0:1 (kon.) | Dallas – St. Louis 3:4 (po pr.)
Calgary – Montreal 1:2 (0:1 po s.n.) | Colorado – San Jose 2:3 (0:2 po s.n.) | Vancouver – Carolina 4:1 (kon.)
Tampa Bay Lightning
7:3 (2:0, 2:2, 3:1)
Arizona Coyotes
cz Streda 29.10.2014, 00:30 • Amalie Arena, Tampa Bay (kapacita 19204 míst) • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (03:20:50)

Největší čas na ledě: Garrison 22:40 – Yandle 23:08

Branky a nahrávky: 8. Kučerov (Gudas, Johnson), 13. Filppula (Killorn, Stamkos), 24. Kučerov (Johnson, Palát), 38. Boyle, 49. Kučerov (Johnson, Brewer), 50. Boyle (Brown, Stralman), 59. Carle (Johnson, Šustr) – 35. Doan (Stone, Vermette), 39. Erat (Hanzal, Gagner), 53. Crombeen (Vitale, Ekman-Larsson). Diváci: 17511. Rozhodčí: Hebert, Martell – Barton, Racicot.

Dnes jsme měli možnost sledovat zápas dvou týmů z odlišných konferencí, který ale jednoznačně vyzněl lépe pro hráče Tampy Bay. Lightning totiž po celou dobu tahali za delší konce provazu a zaslouženě se dočkali výhry 7:3.

Hattrickem se pod vítězství Tampy Bay podepsal Nikita Kučerov, dvakrát se prosadil Brian Boyle, o zbylé dva zásahy se postarali Valtteri Filppula a Matt Carle. V dresu Arizony se prosadili Shane Doan, Martin Erat a B. J. Crombeen.

60:00

59:10
    Už probíhá poslední minuta dnešního zápasu, který se už jen dohrává. Arizona si na své konto připíše další debakl.

58:49
    Boedker se z úhlu neprosadil, následný pokus Schlemka kryje Bishop.
    Matt CARLE - 7:3

58:15
    Tampa právě vstřelila branku!
    Domácí dokonce přesilovou hru v závěru využívají! MATT CARLE napřáhl od modré čáry po přiklepnutí od Johnsona a Dubnyk absolutně nic neviděl, puk mu proletěl pod rukou! Asistence: Tyler Johnson a Andrej Šustr.

57:30
    Blesky sice hrají početní výhodu, zdaleka jim ale nejde o to přidat další branky, spíše drží kotouč v bezpečné vzdálenosti od Bishopovy branky.

56:46
    Domácí při přechodu do útočného pásma zastavil ofsajd.

56:19
    Přesilová hra pro Lightning, za sekání je vyloučen B. J. Crombeen.

55:44
    Domácí se už snaží dohrát zápas bez žádných potíží.

54:43
    Zakázané uvolnění domácích vrátí hru zpátky před Bishopovu branku.

54:15
    Domácí hokejisté nyní kombinují před Dubnykovou brankou, který po páté brance nahradil Smithe.

53:30
    Více než snížení už ale Arizona nestihne, zápas se dohrává v pohodovém tempu.
    B. J. CROMBEEN - 6:3

52:43
    Arizona právě vstřelila branku!
    Máme tu další zkorigování stavu skóre zápasu. B. J. CROMBEEN se z levé strany trefuje přesně ke vzdálenější tyči! Asistence: Joe Vitale a Oliver Ekman-Larsson.

51:00
    O osudu dnešního zápasu je už rozhodnuto. Nyní jde pouze o to, aby se zápas důstojně dohrál.

50:02
    Hosté v postavení mimo hru.
    Brian BOYLE - 6:2

49:26
    To nám to tam padá, Smith opět loví kotouč ze své branky! Murphy prohrál souboj v rohu, Brown rychle přihrál na BRIANA BOYLA, který se z levého kruhu trefil přesně a zapisuje si tak svou druhou branku v dnešním zápase. Asistence: J. T. Brown a Anton Stralman

48:50
    Chyby v rozehrávce Coyotes nyní mohl využít Alex Killorn, se střelou ale v mezikruží lehce zaváhal a nakonec Smithe nikterak neohrozil.
    Nikita KUČEROV - 5:2

48:23
    Domácí se na malou chvíli usadili v útočném pásmu a je z toho pátá branka ve Smithově brance! Johnson z levé strany nabil do mezikruží pro NIKITU KUČEROVA, který se trefil přesně a zapisuje si svůj první hattrick v zámořské NHL! Asistence: Tyler Johnson a Eric Brewer.

47:52
    Hra plyne, rozhodčí minimálně přerušují hru, což vyhovuje spíše domácím hráčům.

47:13
    Smith nyní zachránil naděje Arizony na případný bodový zisk, když vytěsnil dvě po sobě jdoucí střely Browna.

46:57
    Martin Erat se přes Matta Carlea k puku nedostal.

46:31
    Mikkel Boedker se sice vyhnul Gudasova hitu, poté ale přišel o puk.

45:54
    Ekman-Larsson se snažil s pomocí zadního mantinelu udělat Bishopovy v brankovišti pěkné peklo, domácí obrana ale vše zvládla s velkým přehledem.

44:44
    Smith lapačkou likviduje střelu Nikity Kučerova.

44:10
    Johnsonův pokus z úhlu srazil Joe Vitale.

43:43
    Ve vlastním obranném pásmu toho moc Arizona ale nepředvede, hosté by se potřebovali dostat blíže na dostřel Bishopovy branky.

42:55
    Hosté uklidňují hru za vlastní brankou. Na to, že jsem se po čtvrtém inkasovaném gólu v závěr druhé třetin odepisoval, tak jsou stále ve hře.

41:12
    Třetí třetina začala tedy pěkně zostra, k vidění bylo hned několik tvrdých hitů.

Největší čas na ledě: Garrison 14:53 – Yandle 16:32

Druhá část hry nabídla už o dost vyrovnanější partii než první dvacetiminutovka. Domácí hráči sice dobře začali, když se ve 24. minutě podruhé v zápase prosadil Nikita Kučerov, na jehož brance si připsal asistenci i Ondřej Palát.

V závěru druhé třetiny ale ještě padly 3 branky. Pět minut před koncem se poprvé v sezóně trefil kapitán Kojotů Shane Doan. Na druhé straně se ale po hrubé chybě Ekman-Larsson prosadil Brian Boyle.

Ze druhé třetiny to ale ještě stále nebylo vše, minutu před koncem se totiž za asistence Martina Hanzala trefil také Martin Erat. Po čtyřiceti minutách hry tak Tampa Bay vede nad Arizonou 4:2.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:48
    Puk vypadl mimo hrací plochu, vhazovat se bude ve středovém kruhu.

39:23
    Kučerov útočil na hattrick, jeho pokus z pravé strany ale likviduje Smith.
    Martin ERAT - 4:2

38:52
    Zřejmě jsem to zakřikl, hosté jsou zpátky ve hře! Hanzalovu střelu dokázal lehce zablokovat Stamkos, puk skončil za brankou, kde se ale šikovně obtočil MARTIN ERAT tak, že s pomocí bruslí Killorna a Bishopa zasunul kotouč do branky! Asistence: Martin Hanzal a Sam Gagner.

38:10
    Individuální chyba jednoho z nejdůležitějších hráčů Coyotes tak zřejmě zhatí veškeré naděje na nějaký případný úspěch ze strany hostů, ačkoliv je před námi ještě jedna celá třetina.
    Brian BOYLE - 4:1

37:32
    Domácí si berou zpět svůj tříbrankový náskok! Ekman-Larsson nepochopitelným způsobem přihrál přímo před branku na BRIANA BOYLA, který neměl problém prostřelit Smithe! Bez asistence.

36:02
    Domácí v ofsajdu, vhazovat se bude ve středním pásmu.

35:41
    Domácí nyní nedokázali využít brejkové situace, kdy šli snad ve 4 proti jedinému obránci, Killornovi ale přeskočil puk hokejku.

35:23
    Hanzal dostal dobrou přihrávku mezi kruhy, s pukem ale příliš nepočítal.

34:59
    Hosté jsou při chuti, tentokrát se v útočném pásmu drží Hanzalova lajna, domácí zahráli pouze na icing.
    Shane DOAN - 3:1

34:07
    Přeci jen se hostům podařilo najít recept na Bishopa! Po vyhraném vhazování pálil Michael Stone, Bishop vyrazil puk pouze před sebe, kde stál na dorážku připravený SHANE DOAN, který snadno střílí svůj první gól v sezóně! Asistence: Michael Stone a Antoine Vermette.

33:53
    Zakázané uvolnění domácích.

33:27
    Crombeen se vrací z trestné lavice, Coyotes hrají v plném počtu.

33:05
    Puk opět směřuje až k Bishopově brance, domácím tato přesilová hra vůbec nevychází.

32:37
    Hosté vyhazují přes všechny čáry a více jak polovina z přesilovky Tampy Bay je pryč.

32:00
    Domácí hráči zatím sice pěkně kombinují v útočném pásmu, zatím je to ale vše bez jakéhokoliv zakončení.

31:27
    Při následném brejku se do šance dral Namestnikov, byl ale hákován B. J. Crombeenem.

31:14
    Rozhodčím nyní hostům odpustili odpískání zakázaného uvolnění, Coyotes se ale dlouho v útočném pásmu nezdrželi.

30:29
    Neuspěl ani Johnson, druhá útočná formace se nyní ale usadila v útočném pásmu.

30:03
    Oncřej palát ve slušné pozici zcela minul branku.

29:34
    Hosté stále nemohou najít recept na výtečně připravenou defenzivu Lightning, v jejímž čele stojí obrovitý Ben Bishop.

28:16
    Steven Stamkos z pravé strany napálil tyč Smithovy branky!

27:32

27:02
    Erat se při přechodu do útočného pásma snažil nechat kotouč za sebou pro Gagnera, to se mu ale hrubě nepovedlo.

26:33
    Vidíme pěstní souboj mezi Connorem Murphym a Cedricem Paquettem, oba dva hříšníci si půjdou odpočinout na 5 minut na trestnou lavici.

26:33
    Smith likviduje tvrdou střelu Stralmana od modré čáry.

25:39
    Yandleovu střelu od modré čáry razil Rob Klinkhammer, Yandle to pak zkoušel ještě jednou, pro změnu netrefil vůbec branku.

25:06
    Další práce pro Smithe, nepříjemně na něj dotíral power-forward Boyle.

24:45
    Hosté jsou v herní krizi, sice se snaží, výsledky ale jejich práce nepřináší.

24:00
    Yandleův střelecký pokus v klidu sbírá Ben Bishop.
    Nikita KUČEROV - 3:0

23:20
    Domácí sice nevstoupili do druh části hry tak dobře, i tak ale přidávají další branku! Po rychlé přihrávce se do útočného pásma dostal Johnson, z pravé strany vypálil a Smith vyrazil puk pouze před sebe, kde NIKITA KUČEROV neměl moc problémů s dorážkou! Asistence: Tyler Johnson a Ondřej Palát.

22:56
    Smith nyní v krátkém sledu zlikvidoval dvě střely veterána Brewera.

22:16
    Domácí hráči se ve svém prvním útoku ve druhé třetině neprosadili.

21:29
    Doan se po vrácení úderné formace s Boedkerem a Vermettem opět našel a pálí jednu střelu za druhou.

20:44
    Hosté se pokusili vstoupit do druhé třetiny hodně aktivně, Shane Doan se k puku dostal později než Bishop.

Největší čas na ledě: Filppula 7:56 – Murphy 7:20

První dvacetiminutovku naprosto ovládli domácí hráči, kteří si vytvořili více střeleckých příležitostí, vstřelili důležité branky a především nepustili své soupeře absolutně k ničemu.

V 8. minutě otevřel skóre po úspěšné teči Gudasovy střely od modré čáry Nikita Kučerov. Pro českého obránce se jednalo vůbec o první bodový zisk v letošním ročníku, chvíli před gólem navíc napálil další bombou tyč.

Po nedůrazu hostů na vlastním brankovišti pak ve 13. minutě mohl zvýšit skóre Valtteri Filppula. Po dvaceti minutách hry tak vede Tampa Bay nad Arizonou zaslouženě 2:0.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:40
    Domácí hráči už se snaží dohrát první třetinu v naprostém klidu, s pukem na hokejce v dostatečné vzdálenosti od vlastní branky.

19:09
    Ofsajd také na druhé straně, naštěstí pro hosty, David Schlemko měl totiž obrovské problémy s dotírajícím Brownem.

18:56
    Při dalším přechodu do útočného pásma se hosté opět dostali do ofsajdového postavení.

18:33
    Mike Smith nyní celkem zariskoval se svou rozehrávkou, Tyler Johnson jeho chyby málem využil střelou do odkryté branky, puk ale nedokázal pořádně zpracovat.

17:49
    Alex Killorn dokázal osvobodit svůj tým z tlaku druhé útočné formace Coyotes tak skvěle, že puk ani nedolétl na zakázané uvolnění.

17:16
    Gudas se pokusil schovat svou střelu přes hráče stojící před Smithem, to se mu celkem podařilo, puk ale nekončí v síti.

16:52
    Střela Shana Doana sražena do ochranné sítě, nyní zase přichází série několika přerušení v krátké době.

16:34
    Puk vypadl mimo hrací plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu.

16:07
    Ekman-Larsson se vrací na led, hosté hrají v plném počtu.

15:31
    Garrison dostal slušně nabito, Smithe ale překonat nedokázal, následně se hosté osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

15:09
    Vitale obětavým skokem zablokoval ránu Stamkose, rána ho ale viditelně bolí.

14:36
    Po Stamkosově střele se k dorážce dostával Killorn, jinak se ale hosté zatím brání velmi slušně.

14:07
    Uvidíme první přesilovou hru v dnešním zápase, kterou si zahrají domácí. Oliver Ekman-Larsson je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.

13:55
    Smith likviduje střelu Matta Carlea od modré čáry.

13:00
    Po druhé inkasované brance se hosté rychle usadili v útočném pásmu a snaží se něco s nepříznivým vývojem udělat.
    Valtteri FILPPULA - 2:0

12:18
    Domácí se ujímají dvoubrankového vedení! Elitní formace Lightning se usadila v útočném pásmu, Filppula se zpoza branky snažil najít Stamkose, jehož skrytou střelu ještě Smith dokázal vyrazit, na dorážku VALTTERIHO FILPPULY už byl ale krátký! Asistence: Alex Killorn a Steven Stamkos.

11:57
    Mike Smith měl nyní obrovské štěstí, že Stamkos z dobré pozice nepálil lépe.

11:34
    První třetina se zatím hraje opravdu v perfektním tempu, hosty nyní v průniku do útočného pásma zastavilo postavení mimo hru.

10:57
    Po Yandleově střele zasahuje Ben Bishop svým pravým betonem.

10:31
    Namestnikov se svou rychlostí natlačil až před branku, nedokázal ale ukočírovat puk na hokejce.

10:00
    Tampa Bay si zatím hlídá zápas, hosty ještě k ničemu pořádnému nepustila.

09:25
    Shane Doan pálil z pravé strany, pro Bishopa se střela hostujícího kapitána ale stala velmi snadnou kořistí.

08:37
    Stralmanova následná střela končí mimo tři tyče.

08:18
    Anton Stralman pěkným hitem zastavil postup Roba Klinkhammera už ve středním pásmu.
    Nikita KUČEROV - 1:0

07:46
    Domácí hráči se ale stejně prosazují! Johnson zatáhl kotouč po pravé straně, předal jej na modrou čáru Radku Gudasovi, jehož další pumelice si už cestu do sítě s přispěním lehké teče NIKITY KUČEROVA našla! Asistence: Radko Gudas a Tyler Johnson.

07:13
    Radko Gudas od modré čáry tvrdou ranou nastřelil pravou tyč!

06:58
    Hosté nyní vůbec nehráli, a tak hráči Lightning snadno dojeli puk, který směřoval na zakázané uvolnění.

06:03
    Zakázané uvolnění hostů, vhazovat se bude po Smithově pravici.

05:10
    Bishop rychle rozehrál za vlastní brankou, dlouho se hraje bez přerušení.

04:39
    Po Vermettově ráně z pravé strany se k dorážce cpali jak Boedker, tak Korpikoski, puk nezasáhl ani jeden.

04:02
    Andrej Šustr střílel od modré čáry, Smith v naprostém klidu vyráží do rohu.

03:20
    Utkání dostalo ihned od prvních minut parádní tempo, Tyler Johnson nyní z dobré pozice nastřelil pouze blokujícího Schlemka.

02:33
    Střela Olivera Ekman-Larssona od modré čáry sražena, hosté pokračují v tlaku v útočném pásmu.

02:05
    Na druhé straně po rychlé akci střílel Martin Hanzal, český útočník ale neuspěl stejně jako chvíli po něm Sam Gagner.

01:49
    Steven Sstamkos se pokusil zrychlit a hru a po otočce zasunout kotouč za tyčku, Smith ale nechal svůj beton pevně u své tyče.

01:16
    Vysoký forčeking hostů nepřinesl pro Coyotes žádné ovoce, hráči Tampy Bay vše zvládli.

00:32
    Ani jeden z týmů se při svém prvním útoku neprosadil, aktuálně hrají s pukem domácí.

00:01

Martin Hanzal se dnes po třízápasové absenci vrací do sestavy Coyotes!

Tampa Bay Lightning: Bishop (Nabokov) – Stralman, Carle, Garrison, Gudas, Brewer, Šustr – Killorn, Filppula, Stamkos (C) – Palát, Johnson, Kučerov – Drouin, Namestnikov, Paquette – Morrow, Boyle, Brown
    Trenér: Jon Cooper.

Arizona Coyotes: Smith (Dubnyk) – Ekman-Larsson, Murphy, Yandle, Stone, Schlemko, Michálek – Korpikoski, Vermette, Boedker – Gagner, Hanzal, Doan (C) – Klinkhammer, Chipchura, Erat – McMillan, Vitale, Crombeen
    Trenér: Dave Tippett.

Rozhodčí: Hebert, Martell – Barton, Racicot.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Pokud byste měli k dnešnímu online přenosu jakékoliv otázky, připomínky nebo dotazy, nebojte se mě kontaktovat na mém Twitteru!

Československá stopa:

Ondřej PALÁT (TBL) – 9 zápasů, 6 bodů (3+3)
    Andrej ŠUSTR (TBL) – 8 zápasů, 0 bodů (0+0)
    Radko GUDAS (TBL) – 5 zápasů, 0 bodů (0+0)

Martin ERAT (ARI) – 7 zápasů, 4 body (2+2)
    Martin HANZAL (ARI) – 4 zápasy, 3 body (1+2)
    Zbyněk MICHÁLEK (ARI) – 7 zápasů, 1 bod (0+1)

ARIZONA COYOTES

Poslední 3 zápasy:
    ARIZONA – Florida 2:1 po pr.
    Minnesota – ARIZONA 2:0
    Nashville – ARIZONA 4:3 po náj.

Největší letní změna v Arizoně byla rozhodně v názvu, jinak se toho u Kojotů až na odchod dlouholetého kanonýra Radima Vrbaty moc nezměnilo. Jedničkou zůstal Mike Smith, místo vyplaceného Ribeira přišel Sam Gagner.

Coyotes se ale vstup do nového ročníku zrovna dobře nepovedl. Arizoně především v prvních zápasech nefungovala obrana, dva šestigólové výprasku od Winnipegu a St. Louis tomu příkladem.

V posledních utkáních se ale defenzivní hra Coyotes vrátila do své bývalé formy. Pořád to ale týmu z Arizony nepřináší valné úspěchy, se 7 body se pouštní lišky nachází na 12. místě Západní konference.

Nejproduktivnější hráč: Keith Yandle – 8 bodů (1+7)
    Nejlepší střelec: Mikkel Boedker – 5 gólů
    Nejproduktivnější obránce: Keith Yandle – 8 bodů (1+7)
    Brankářská jednička: Mike Smith – 5 zápasů, 2 výhry, úspěšnost zásahů 86,7%, průměr obdržených branek na zápas 3,80
    Radko Gudas minulý týden v Minnesotě odehrál svůj 100. zápas v NHL, dnes tak začne svou druhou stovku startů!

TAMPA BAY LIGHTNING

Minnesota – TAMPA BAY 7:2
    Winnipeg – TAMPA BAY 2:4
    Calgary – TAMPA BAY 1:2 po pr.

Tampa Bay po loňské sezóně, ve které po základní části obsadili 3. místo ve Východní konferenci, ale nestačili hned v prvním kole na Montreal (0:4 na zápasy), přes léto výrazně posílili, GM Yzermanovi se opět povedlo několik geniálních tahů.

Lightning po velmi dlouhé době vstoupili do ročníku bez tradičních opor Lecavaliera nebo St. Louise. Novými akvizicemi celku ze státu Florida se stali brankář Nabokov, obránci Stralman s Garrisonem, veterán Breden Morrow a power-forward Brian Boyle.

Mnozí experti předpovídali Bolts jako jedny z adeptů na vítězství v základní části, což svěřenci kouče Coopera zatím potvrzují, když s 11 nasbíranými body drží slušné 3. místo ve Východní konferenci, lepší jsou pouze Montreal a NY Islanders.

Nejproduktivnější hráč: Steven Stamkos – 8 bodů (6+2)
    Nejlepší střelec: Steven Stamkos – 6 gólů
    Nejproduktivnější obránce: Victor Hedman – 7 bodů (3+4)
    Brankářská jednička: Ben Bishop – 7 zápasů, 4 výhry, úspěšnost zásahů 91,8%, průměr obdržených branek na zápas 2,21

Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky nejlepšího hokeje, který již po několik let představuje zámořská NHL. Ta nedávno odstartovala svůj 98. ročník, dnes je na programu hned několik zápasů, v jednom z nich budeme sledovat souboj mezi Tampa Bay Lightning a Arizona Coyotes, zápas začíná v 00:30!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:30.

Adam Lacek

Góly a asistencie: 8. Kučerov (Gudas, Johnson), 13. Filppula (Killorn, Stamkos), 24. Kučerov (Johnson, Palát), 38. Boyle, 49. Kučerov (Johnson, Brewer), 50. Boyle (Brown, Stralman), 59. Carle (Johnson, Šustr) – 35. Doan (Stone, Vermette), 39. Erat (Hanzal, Gagner), 53. Crombeen (Vitale, Ekman-Larsson)

Arizona Coyotes: Smith (od 50. Dubnyk) – Ekman-Larsson, Murphy, Yandle, Stone, Schlemko, Michálek – Korpikoski, Vermette, Boedker – Gagner, Hanzal, Doan (C) – Klinkhammer, Chipchura, Erat – McMillan, Vitale, Crombeen

Rozhodca: Hebert, Martell – Barton, Racicot

Diváci: 17511