Omsk – Chabarovsk 4:1 (kon.) | Barys – Novokuzneck 4:5 (1:2 po s.n.) | Ufa – Novosibirsk 2:3 (kon.)
D. Moskva – Čerepovec 5:1 (kon.) | Jaroslavľ – Novgorod 3:4 (1:2 po s.n.) | A. Mytišči – Záhreb 5:2 (kon.)

1:2
    Immonen krásnou strelou do ľavého rohu brány rozhoduje tento zápas.

3. séria
    1:1
    Konkov urobil klasickú kľučku akú robia praváci, puk si potiahol na backhand a puk dvihol pod hornú žrď.

2. séria
    0:1
    Wolskému najprv ušiel puk, no stihol, ale bol veľmi blízko, tak si puk prehodil na forhand a Sanford nato už nezareagoval a hostia sa ujímajú vedenia.

2. séria
    0:0
    Novotný zvolil príklep, ale nedal.

1. séria
    0:0
    Skúsil to isté čo pred ním Averin, ale neprekonal Sanforda.

1. séria
    0:0
    Averin skúsil sťahovačku doľava, Kasutin jeho puk vyrazil lapačkou.

Samostatné nájazdy začínajú.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:47
    Hra je prerušená, asi hlavný rozhodca bol zasiahnutý pukom do tváre, keďže sa za ňu držal. Na rade je komerčná prestávka.

64:00
    Začala posledná minúta predĺženia.

63:00
    Kasutin teraz neudržal strelu domácich, puk už bol v bráne, ale hosťujúci obranca efektnou rybičkou puk pomocou hokejky vytiahol z bránkovej čiary.

62:30
    Na jednej strane sa do úniku dostával Nokolainen, ktorý spadol, keď išiel sám na Sanforda, čo rozhodca neocenil dvoma minútami, alebo trestným strieľaním. Kronwall zobral puk, krásnou kľučkou sa dostal pred Kasutina a snažil sa puk pretlačiť cez neho, ale Kasutin sa dobre postavil a puk nepustil cez seba.

61:48
    Domáci sú aktívnejší v predĺžení, ale zatiaľ nestrieľajú a bez strely gól nedajú.

61:00
    Notovný zaviezol puk do pásma, na modrej našiel svojou prihrávkou Holosa, ale ten nevystrelil a puk poslal iba do rohu.

59:40
    Zápas sa nám už iba dohráva, uvidíme predlženie.

Jakub Šoth

Góly a asistencie: 12. Musatov, 31. Platt (Novotny, Thornberg), 40. Averin (Kronwall) – 17. Dvurečenskij (Nokolainen), 31. Dvurečenskij (Potapov), 32. Malevič, rozh. náj. Immonen