Omsk – Chabarovsk 4:1 (kon.) | Barys – Novokuzneck 4:5 (1:2 po s.n.) | Ufa – Novosibirsk 2:3 (kon.)
D. Moskva – Čerepovec 5:1 (kon.) | Jaroslavľ – Novgorod 3:4 (1:2 po s.n.) | A. Mytišči – Záhreb 5:2 (kon.)
HC Slovan – Helsinki 2:4 (kon.)
Atlant Mytišči
5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
KHL Medveščak Záhreb
Nedeľa 12.10.2014, 15:30KHL

A je dobojované! Atlant dnes šiel od začiatku až do konca za víťazstvom a to sa mu aj podarilo získať. Domáce Mytišči víťazí nad Medveščakom Záhreb 5:2 a pripisuje si dôležité tri body do tabuľky. Západnej konferencie. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (17:53:48)

60:00
    Michajl GLUCHOV - 5:2

58:14
    Atlant Mytišči dál gól!
    A je rozhodnuté! Milimetrovou prihrávkou našiel Šmeljov pred bránkou MICHAILA GLUCHOVA, ktorý nemal problém so zakončením do voľnej časti bránky. Asistencie: Sergej Šmeljov, Matthew Gilroy.

57:18
    Brust už odchádzal na striedačku, ale pri tom podrazil hráča Atlantu a tak dostáva 2 minúty, ktoré si odsedí Morrisson.
    Mike GLUMAC - 4:2

56:35
    Medveščak Záhreb dal gól!
    Zaváhanie domácej obrany vyústilo do prečíslenia hostí, ktoré zakončil krásnou strelou do hornej časti MIKE GLUMAC. Bez asistencie.

55:30
    Mytišči si pokojne vymieňa puk v útočnom pásme a skúšal pozornosť Brusta. Ten už zlikvidoval viacero nepríjemných striel.

54:41
    Hostia už nestíhajú a tak z toho rezultujú vylúčenia. Andrew Hutchinson dostáva 2 minúty za sekanie.

53:01
    So šťastím, ale predsa dokázali Chorváti prežiť dvojnásobné oslabenie bez inkasovaného gólu.

52:30
    Domáci doslova zvierajú svojho súpera v obrannom pásme, ale Brusta ešte napriek dobrým šanciam nedokázali prekonať.

51:01
    Mike Glumac o tri sekundy neskôr sekal a tak bude hrať Medveščak len v trojici.

50:58
    Pelletier dostáva 2 minúty za hákovanie a Atlant bude hrať ďalšiu presilovku.
    Arťom ČERNOV - 4:1

50:16
    A tak udrelo na druhej strane! Z medzikružia vystrelil Šmeljov a odrazený puk poslal za Brusta ARŤOM ČERNOV. Asistencie: Sergej Šmeljov.

49:43
    Glumac sa už tešil zo zníženia, ale puk po jeho strele podľa videorozhodcu neprešiel bránkovú čiaru!

49:27
    Lenže hosťom sa darí v oslabení veľmi dobre a domácich dokážu vytláčať z útočného pásma.

48:37
    Andrew Hutchinson dostáva 2 minúty za sekanie a Atlantu sa črtá šanca na zvýšenie náskoku v presilovke.

47:25
    Defenzíva Atlantu je skutočne veľmi pevná a dokáže zastaviť takmer každý útok hostí a Engren tak nemá veľa práce.

Martin Platko

Góly a asistencie: 7. Engqvist (Černov, Šmeljov), 12. Gilroy (Engqvist), 25. Potapov (Gluchov, Majorov), 51. Černov (Šmeljov), 59. Gluchov (Šmeljov, Gilroy) – 31. Thomas (Carle), 57. Glumac

Atlant Mytišči: Engren (Šikin) – Dyblenko, Gilroy, Nemec, Novopašin, Majorov, Rukavišnikov, Dorofejev, Baldajev – Černov, Engqvist, Šmeljov – Majorov, Potapov, Gluchov – I. Radulov, Jašin, Kolcov – Kozlov, Voronin, Sošnikov.
    KHL Medveščak Záhreb: Brust (Dekanich) – Martinovic, Carle, Flood, Morrisonn, Popovič, Hutchinson – Glumac, Murray, Bjorkstrand – Segal, Pelletier, St.Pierre – Thomas, Anderson, Palushaj – Hedden, Wright, Perkovich.

Rozhodca: Bulanov, Ronn – Goljak, Dedjulja