Žilina – Poprad 6:4 (kon.) | HC Slovan – Košice 5:3 (kon.) | Skalica – Lipt. Mikuláš 2:5 (kon.)
Trenčín – Spišská N. Ves 4:1 (kon.) | Nitra – B. Bystrica 2:4 (kon.) | Topoľčany – Zvolen 2:4 (kon.)
HK DUKLA Trenčín
4:1 (0:0, 0:1, 4:0)
HK Spišská Nová Ves
Nedeľa 12.10.2014, 11:30 • ZŠ Trenčín • Extraliga juniorov

Tretia tretina rozhodla o osude tohto zápasu. Trenčania v nej nastrieľali štyri presné zásahy a zaslúžene tak získavajú všetky tri góly. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a prajeme ešte príjemný zvyšok dňa. (13:51:09)

60:00

59:39
    Zbytočné emócie na ľadovej ploche. Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za hákovanie Matej Bača.

58:41
    Trenčín dal gól!

Gól strelil NINO ONDRIS. Asistencie Dominik Novák, Richard Matejka.

55:02
    Gól strelil ADAM ŠPANKOVIČ. Asistencie Erik Kompas.

53:15
    Gól strelil RICHARD MATEJKA. Asistencie Adam Tužinský, Nino Ondris.

51:18
    Domáci v plnom počte.

50:54
    Hostia v plnom počte.

49:18
    Pomer síl na ľadovej ploche sa vyrovná. Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za nedovolené bránenie Adam Špankovič.

48:54
    Hostia sa budú brániť. Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za držanie Miloš Zakopjan.

45:29
    Domáci hokejisti hrajú v plnom počte, pokračuje sa v päticiach na oboch stranách.

43:53
    Domáci hrajú vo štvorici, hostia v plnom počte.

43:29
    Domáci hokejisti sa budú brániť v trojici. Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za podrazenie Dominik Novák.

41:53
    Rozhodcovia vylučujú zhodne na oboch stranách. Dvojminútové tresty za napadnutie inkasujú domáci Ruslan Aslamkhanov a hosťujúci Peter Mintál.

41:20

Domáci hokejisti využívajú výhodu presilovej hry o jediného hráča a dostávajú sa do vedenia. Postaral sa o to DOMINIK NOVÁK. Asistencie: Richard Matejka, Nino Ondris.

40:01

Druhá tretina je minulosťou. Videli sme v nej jediný presný zásah, vďaka ktorému sa hostia dostali do najtesnejšieho vedenia.

40:00

39:48
    Táto tretina sa napokon dohrá v hre štyroch proti štyrom. Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za seknutie Miloš Zakopjan.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Veronika Pancuráková

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 42. Novák (Matejka, Ondris), 54. Matejka (Tužinský, Ondris), 56. Špankovič (Kompas), 59. Ondris (Novák, Matejka) – 28. Hamráček (Zwick, Zakopjan)

HK DUKLA Trenčín: Kompas – Hrehuš, Palovič, Lamp, Matejka, Šefčík, Bača, Herc, Pisch – Novák, Tužinský, Aslamkhanov – Ondris, Čacho, Berák – Špankovič, Longauer, Duda – Vavro, Babka, Cíger
    HK Spišská Nová Ves: (podľa čísel)
    Surák – Kyčák, Mintál, Osuský, Rákoczy, Zakopjan, Bednár, Drozd, Hamráček, Horváth, J.Lapšanský, J. Lesňák, K. Lesňák, L. Ludányi, Zwick, Janovčík

Rozhodca: Lokšík – Nosek, Jurčiak