test – Argentina 0:0 (2.tr) | Třinec – Slavia 4:0 (kon.) | K. Vary – Pardubice 2:4 (kon.)
Sparta Praha – Vítkovice 7:6 (kon.) | Hradec Králové – Berani Zlín 3:2 (kon.) | Litvínov – Liberec 1:4 (kon.)
Plzeň – Olomouc 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 3:4 (0:1 po s.n.)
HC Energie Karlovy Vary
2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
HC Dynamo Pardubice
cz Nedeľa 12.10.2014, 15:30 • KV Arena Karlovy Vary • Tipsport extraliga (ČR)

50:37
    Skuhravý (KVA) hákoval, to znamená další dvě minuty pro tuhle karlovarskou modlu.

44:10
    Za hrubost je vyloučen na straně Pardubic Gregorc (PCE). Energie má šanci vyrovnat v početní výhodě.

41:50
    Za nedovolené bránění je vyloučen Pšurný (KVA).

37:21
    Pšurný (KVA) si za držení na dvě minuty odpočine u časoměřičů.

27:21
    Rozhodčí teď nechal hru plynout, ale Sýkorovo (PCE) nedovolené bránění už přehlédnout nemohl.

25:15
    Pšurný (KVA) obdržel od Pešiny dvě minuty za podražení.

18:07
    Endál (PCE) se provinil držením hole. V hokejové terminologii jsou to dvě minuty.

14:53
    Přesilovou hru si sehraje i Energie. Marcinko (PCE) se dopustil nedovoleného bránění, za což dostane dvě minuty.

10:38
    Tomeček J. (KVA) oslabí své mužstvo na 45 vteřin do počtu 3 na 5. Provinil se vysokou holí.

09:23
    Skuhravý (KVA) oslabí na dvě minuty své mužstvo. Podrazil protihráče.

Jaroslav Kubricht

Góly a asistencie: 16. Skuhravý (Kverka, D. Hruška), 30. Hruška R. (Deyl) – 11. Sýkora (Gregorc, Benák), 32. Nahodil (Benák, Tybor), 36. Kaut (Mojžíš, Endál), 59. Čáslava

HC Energie Karlovy Vary: Habal (Honzík) – Sičák, Harant, Redlihs, Tomeček J., Deyl, Šmach, Dvořák – Hruška, Skuhravý, Heizer – Tomeček, Balán, Pšurný – Koblasa, Kverka, Vachovec – Gorčík, Hruška R., Štals.
    HC Dynamo Pardubice: Kristan (Halász) – Čáslava, Sčotka, Havlík, Benák, Kočí, Gregorc, Mojžíš – Voženílek, Kaut, Endál – Semorád, Špaček, Kolář – Tybor, Nahodil, Radil – Marcinko, Zohorna, Sýkora.

Rozhodca: Pešina, Svoboda – Ondráček, Komárek