Brugge – Anderlecht 0:1 (kon.)
Club Bruggy KV
0:1 (0:0)
R.S.C. Anderlecht
cz Nedeľa 04.05.2014, 18:00 • Jan Breydelstadion, Brugge • Belgická Jupiler Pro League

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:02:56)

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý zápas, ve kterém jasně dominoval domácí celek. Hostující tým hrál od 37. minuty bez vyloučeného Mitroviće, ale nakonec si stejně odváží cenné tři body za vítězství 1:0, protože čtyři minuty před koncem si vstřelil vlastní branku Meunier. Domácí byli jasně lepší, ale nezískali ani bod a cestu za titulem si pořádně zkomplikovali. Naopak Anderlecht se vrátil do bojů o mistrovský pohár.

90+4
    Je to jasné. Anderlecht vybojuje nesmírně cenné a důležité tři body.

90+4
    De Bock se položil do centru, ale jeho hlavičku fantasticky zlikvidoval Proto!

90+3
    Stále se hraje před hostující brankou, ale do žádné šance se domácí ještě nedostali.

90+2
    Velký tlak domácího celku, ale hosté zatím odolávají a drží cenné vedení.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil čtyři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Domácí celek sází vše na útočnou kartu, ale hosté velmi dobře brání.

87
    Následná akce domácího mužstva skončila ofsajdem.

86
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    Tak to je obrovská rána pro domácí celek, protože z ničeho nic jde Anderlecht do vedení. Bruno utekl po pravé straně, přihrál před branku, kde si míč do vlastní svatyně nešťastně srazil THOMAS MEUNIER.

86
    A střídající Odjidja-Ofoe hned uviděl za faul žlutou kartu.

85
    Střídají i domácí. Simonse nahradil Odjidja-Ofoe.

83
    Po rohu se ke střele dostal Bruno, ale nemířil přesně a Ryan tedy nemusel zasahovat.

82
    Anderlecht ještě střídá. Dohrál Praet a zahraje si Acheampong.

82
    Gillet si naběhl na centrovaný míč a objevil se v obrovské šanci, ale z bezprostřední blízkosti Ryana nepropálil! Domácí brankář míč vyrazil na roh.

81
    Ale i tentokrát se hosté v pohodě ubránili a drží tedy cennou remízu. Jen připomínám, že Anderlecht hraje celý druhý poločas bez vyloučeného Mitroviće.

80
    Rohový kop pro Club Brugge.

80
    Je před námi posledních deset minutek a na první branku stále čekáme. Uvidíme, zda se vůbec dočkáme.