Salzburg – Ried 4:0 (kon.) | Rapid Viedeň – Wacker 2:0 (kon.) | Admira Wacker Mödling – Wolfsberger 1:0 (kon.)
Sturm Graz – Neustadt 1:2 (kon.) | Grodig – Austria 2:1 (kon.)
Admira Wacker Mödling
1:0 (0:0)
RZ Pellets Wolfsberger AC
cz Nedeľa 04.05.2014, 16:30Rakúska Bundesliga

To je ode mne pro tuto chvíli vše, hezký zbytek dne Vám přeje Adam Joska. (18:25:05)

Tento duel je již minulostí, domácí ho vyhrávají po trefě Schicka ze čtyřiapadesáté minuty zápasu a připisují si tak další body do tabulky rakouské ligy.

90+3
    Po rohovém kopu se k míči dostal Standfest, ale ten se hlavičkou nedokázal prosadit.

90+2
    Ještě jednu možnost na vyrovnání budou mít hosté, Ynclán rozehraje rohový kop.

90+1
    Standfestovu ránu dokázal zastavit obránce Windbichler.

90
    Právě probíhá poslední minuta základní hrací doby, je velice pravděpodobné, že domácí celek už své vedení uhájí.