B. Bystrica – Skalica 3:1 (kon.) | Piešťany – Poprad 2:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
HC Slavia Praha
cz Pondelok 10.03.2014, 18:20 • ČEZ Arena Pardubice. • Generali play off Tipsport extraligy (CZ)

58:44
    Další přesilovka pro hosty. Lukáš Radil usedá na trestnou lavici na dvě minuty za vysokou hůl.

56:22
    Síly na ledě se navíc na chvíli vyrovnají. Dvě minuty za hákování dostává Tomáš Nosek.

54:45
    Pardubice budou hrát další přesilovku. Dvě minuty za držení dostává Petr Kadlec.

54:02
    Dnešní utkání sleduje 6 984 diváků.

52:02
    Tomáš Zohorna už ujížděl sám na Svobodu, ale chyběly mu síly a dojel jej slávistický obránce.

50:38
    Současně vyloučeni Jiří Doležal na dvě minuty za sekání a Tomáš Nosek taktéž dvě minuty za hrubost.

50:16
    Pardubice budou hrát dvanáct vteřin ve třech! Aleš Píša dostává dvě minuty za krosček podobně jako Gregorc.

48:28
    Blaž Gregorc dostává menší trest za krosček a Slavia bude hrát přesilovku.

46:32
    Marek Tomica byl sám před Hudáčkem, ale pardubický brankář dnes chytá skvěle!

43:08
    Pardubice budou hrát přesilovku. Dvě minuty za sekání dostává David Skokan.

37:00
    Početní nevýhodu okusí také Pardubice. Dvě minuty za nedovolené bránění inkasuje Jaroslav Moučka.

34:31
    Ihned po buly se k nebezpečné střele dostal Jan Stránský, ale pardubický brankář opět kryje a znovu se tak bude vhazovat po jeho levici!

34:09
    Jaroslav Moučka z otočky pálí bekhendem do vystrčeného betonu Adama Svobody!

30:16
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Jan Kolář za modrou čarou naznačil příklep a poté krásnou přihrávkou našel rozjetého RADOSLAVA TYBORA, jenž se dostal až před Adama Svobodu a střelou po zemi vstřelil svůj druhý gól. Asistence: Jan Kolář.

26:20
    Tybor si vybruslil až před Svobodu a z bezprostřední blízkosti trefuje pouze jeho výstroj!

22:01
    Další přesilovka pro Pardubice. Pavel Klhůfek dostává dvě minuty za držení hole.

21:53
    Z úhlu pálil Jiří Vašíček a Svobodovi vypadl kotouč z výstroje, ale dojíždějící Mozer na kotouč před prázdnou brankou nedosáhl!

20:21
    Lukáš Žejdl se řítil sám na Hudáčka, ale pardubický brankář opět úřaduje!

19:46
    Je tu další gól Východočechů. Takzvaný "šatňák" vstřelil PETR SÝKORA, když zpracoval pas před branku od Tomáše Zohorny a nadvakrát dostal kotouč za Svobodu. Asistence: Tomáš Zohorna.

17:07
    Jevgenij Mozer pálí od modré jen těsně mimo!

16:09
    Slavia bude hrát znovu v početní nevýhodě. Petr Jelínek inkasuje menší trest za napadení.

09:28
    Pardubice si zahrají první přesilovku v dnešním utkání. Dvě minuty za držení dostává Juraj Valach.

08:22
    Radoslav Tybor s Lukášem Radilem ujížděli dva na jednoho, ale druhý jmenovaný po přihrávce do druhé vlny zcela sám před brankou Slavie přestřelil!

05:13
    Na druhé straně se tak mohou z první branky dnešního utkání radovat Východočeši! Tomáš Nosek se dostal před Svobodu, vystřelil nepříjemně po zemi a odražený kotouč dostal za záda bývalého pardubického brankáře RADOSLAV TYBOR! Asistence: Tomáš Nosek.