B. Bystrica – Skalica 3:1 (kon.) | Piešťany – Poprad 2:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
HC Slavia Praha
cz Pondelok 10.03.2014, 18:20 • ČEZ Arena Pardubice. • Generali play off Tipsport extraligy (CZ)

Úvodní zápas této série v předkole play off vyhrály domácí Pardubice. Po soustředěném výkonu porazily svého soupeře z Prahy 3:0. Tomuto výsledku přispěly dva góly v podání Radoslava Tybora a v neposlední řadě skvělý výkon brankáře Hudáčka, který udržel čisté konto podruhé v řadě. Série pokračuje zítra druhým utkáním znovu na pardubickém ledě. Z ČEZ Areny se s Vámi loučí Marek Votke. (20:42:39)

Nejlepší hráči: Július Hudáček – Adam Svoboda.

60:00

59:18
    Pardubická ČEZ Arena vstává ze sedadel.

59:00
    Východočeši vyhazují.

58:44
    Další přesilovka pro hosty. Lukáš Radil usedá na trestnou lavici na dvě minuty za vysokou hůl.

58:22

58:05
    Juraj Valach pálil na Hudáčka, ale ten se nenechal rozhodit a možná směřuje za čistým kontem.

57:07
    Teď se navíc ocitla v ofsajdovém postavení a hra je přerušena.

56:59
    Pardubice se osvobozují a Slavia zakládá od vlastní branky.

56:45

57:24
    Po zásahu Svobody se vhazuje po jeho pravici.

56:22
    Síly na ledě se navíc na chvíli vyrovnají. Dvě minuty za hákování dostává Tomáš Nosek.

56:03
    Pardubice se nedokáží dostat do útočného pásma a založit souvislý útok, obrana Pražanů hraje soustředěně.

55:45
    Slavia znovu vyhazuje.

55:21
    Střela Jiřího Cetkovského letí těsně mimo.

54:52
    Kyle Wharton okamžitě odpaluje kotouč na druhou stranu hřiště.

54:45
    Pardubice budou hrát další přesilovku. Dvě minuty za držení dostává Petr Kadlec.