Litoměřice – Havířov 2:4 (kon.) | Šumperk – Jihlava 6:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Most 7:1 (kon.)
Motor ČB – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Kadaň – Beroun 5:0 (kon.)
Třebíč – Benátky n/J 3:0 (kon.)
SK Kadaň
5:0 (2:0, 0:0, 3:0)
Medvědi Beroun 1933
cz Sobota 08.02.2014, 17:30 • Zimní stadion Kadaň • 1. liga (ČR)

55:58
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Domácí celek přidává i pátou branku. Ihned po vyhranném buly od Charouska se prosazuje JAN HAMMERBAUER. Asistence: Jiří Charousek.

51:49
    Jakub Stromko (BER) fauloval Aleše Pavlase dostává dvě minuty za sekání.

50:56
    Jakub Trefný – 2+ 5 + osobní trest do konce zápasu za hrubost. Patrik Petruška – 5 + osobní trest do konce zápasu za hrubost. Dvouminutový trest odpyká Nicolas Hlava.

50:56
    A druhá potyčka zápasu. Za Strmeňovo brankou si to rozdali Jakub Trefný a Patrik Petruška. I v tomto pěstním souboji byl úspěšnější kadaňský hokejista.

50:42
    Račuk s Kůsem si dvakrát vyměnili kotouč. Prvně jmenovaný svou střelou trefil pouze berounského brankáře. Následně se k dorážce dostal KAREL HROMAS a střílí čtvrtý kadaňský gól. Asistence: Jaroslav Kůs.

42:16
    Domácí střílí branku i přesilové hře. NIKOLA GAJOVSKÝ dostal od Karla Tona kotouč a střelou pod víko berounské branky zvyšuje kadaňské vedení na tříbrankový rozdíl. Asistence: Karel Ton, Petr Jíra.

41:52
    Aleš Půlpán (BER) je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

34:09
    Oba akteři dostávají 5 minut + osobní trest do konce zápasu. Berounský útočník inkasuje navíc dvě minuty za sekání. Dvouminutový trest odpyká Tomáš Půlpán.

34:09
    Jakub Chrpa si to v pěstním souboji rozdal s Pavlem Malým. Kadaňský útočník souboj vyhrál.

30:58
    Roman Prošek (KAD) je vyloučen na dvě minuty za napadení.

26:04
    Jakub Babka se vyfouloval na Račukovi a dostává dvě minuty za podražení.

18:38
    Po hře ve středním pásmu dochází k vyloučení na domácí straně. Útočník Jaroslav Kůs je potrestán za sekání.

13:58
    Aleš Pavlas dohrál u mantinelu Stromka, který zůstal chvilku ležet na ledě. Kadaňský obránce dostává dvě minuty za hákování.

07:33
    První vyloučení na hostující straně. Pavel Malý je potrestán menším trestem za faul loktem.

05:55
    Hosté přišli o puk na obranné modré čáře, čehož využil NIKOLA GAJOVSKÝ a svou kličkou si berounského brankáře položil a následně zasunul kotouč za jeho záda. Bez asistence.

03:28
    Domácí se prosazují ve vlastním oslabení. Po zaváhání jednoho z hostujích hráčů se prosazuje KAREL TON. Bez asistence.

01:31
    A je tu první vyloučení zápasu. Patrik Kopáč (KAD) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

Marcel Holl

Góly a asistencie: 4. Ton, 6. Gajovský, 43. Gajovský (Ton, Jíra), 51. Hromas (Kůs), 56. Hammerbauer (Charousek)

SK Kadaň: Strmeň (Kaššák) – Kopáč, Prošek, Pavlas, Opalek, Szakal, Trefný, Mazanec – Kůs, Chlouba, Hromas – Jíra, Gajovský, Ton – L.Novák, Charousek, Račuk – Hammerbauer, Hanták, Chrpa
    Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Mastík) – Jebavý, Růžička, Špelda, Sklenička, Kučný, Chalupa, Gutwald – Marek, Stromko, Hrdel – Třetina, Babka, Petruška – A.Půlpán, Kubeš, Hrouda – T.Půlpán, Malý

Rozhodca: J.Jílek – M.Jílek, Štětina