Litoměřice – Havířov 2:4 (kon.) | Šumperk – Jihlava 6:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Most 7:1 (kon.)
Motor ČB – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Kadaň – Beroun 5:0 (kon.)
Třebíč – Benátky n/J 3:0 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
HC Benátky nad Jizerou
cz Sobota 08.02.2014, 17:30 • Zimní stadion Města Třebíče - MANN+HUMMEL ARÉNA • 1. liga (ČR)

Zápas končí. Třebíči se podařilo v závěrečné třetině vstřelit tři branky a vyhrát. Z Třebíče přeje hezký zbytek večera Lukáš Rousek.

Nejlepší hráči: Tomáš Klimt (BNJ), Filip Novotný (TRE). (19:41:25)

60:00

59:00
    Diváci skandovaným potleskem děkují svým hráčům za předvedený výkon.

58:37
    Benátky se snaží docílit aspoň čestného úspěchu.

57:34
    Fořt pálil zleva na bližší tyčku, branku minul.

55:40
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!

Je patrně rozhodnuto, Třebíč trestá faul Ulrycha po 12 sekundách. Čuřík adresoval bezvadnou přihrávku LUKÁŠI NAHODILOVI na vzdálenější tyčku, který okamžitě vypálil a rozjásal diváky potřetí. Asistence: Jakub Čuřík.

55:28
    Vyloučení předcházel brejk Čuříka, jehož v zakončení vyrušil Ulrych lehkým háčkem!

55:28
    Ulrych (BNJ) – 2 minuty hákování.

55:00
    Domácí v plném počtu. Třebíč se velice dobře ubránila. Zbývá pět minut ve třetí třetině.

53:43
    Milan Přibyl skočil ve středním pásmu po puku, zachytil ho a odpálil pryč.

53:12
    Fořt vyvezl puk a vyhodil.

53:00
    Čejka (TRE) – 2 minuty podražení.

52:20
    Laš sice vystihl rozehrávku hostů, ale pak ho kvarteto soupeřů sevřelo a odebralo mu touš.

51:31

Třebíč odskakuje na dvoubrankový rozdíl. Dočekal po buly vybojoval puk za brankou, podíval se, milimetrovou přihrávkou našel MARKA LAŠE, který vypálil z voleje a trefil přesně. Asistence: Martin Dočekal.

51:12
    Moučka vjel do pásma po pravém křídle a vypálil. Schwarz puk vyrazil, domácí útočník se chopil puku a udělal blafák přes ruku, jenže netrefil branku!

50:13
    Třebíči se tato přesilovka vůbec nevede. Hosté se v pohodě brání.

49:23
    Hosté vyhazují.

Lukáš Rousek

Góly a asistencie: 47. Dočekal (Dolníček, Kaut), 52. Laš (Dočekal), 56. Nahodil (Čuřík)

SK Horácká Slavia Třebíč: Novotný – Malena, Bilčík, Čejka, Dietz, Peroutka, Přibyl, Šidák – Laš, Dolníček, Dočekal – Fořt, Nahodil, Čuřík – Křivohlávek, Kaut, Moučka – Čech, Kadela, Juráň.
    HC Benátky nad Jizerou: Schwarz – Říha, Ulrych, Kajínek, Jánošík, Niko, Jandejsek, Kovář – Klimt, Skořepa, Bárta – Jonák, Skalický, Krejčík – Vařecha, Mikyska, Dlouhý – Pabiška, Psota, Maďar.

Rozhodca: Přikryl – Lukš, Novák