Litoměřice – Havířov 2:4 (kon.) | Šumperk – Jihlava 6:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Most 7:1 (kon.)
Motor ČB – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Kadaň – Beroun 5:0 (kon.)
Třebíč – Benátky n/J 3:0 (kon.)
SK Kadaň
5:0 (2:0, 0:0, 3:0)
Medvědi Beroun 1933
cz Sobota 08.02.2014, 17:30 • Zimní stadion Kadaň • 1. liga (ČR)

Domácí Kadaň nadělila svému soupeři "bůra". Ve třetí třetiny střílelí branky – Nikola Gajovský, Karel Hromas a Jan Hammerbauer. Čísté konto si připisuje i brankář Jan Strmeň. (19:52:44)

60:00

59:54
    Kadaňští kontrolují vývoj zápasu.

59:30
    Šimboch vyráží Hantákovu střelu a hosté se už ničemu většímu nedostávají.

59:01
    Máme tu vhazování před Šimbochem.

58:37
    Stromkovo pokus od mantinelu Strmeň viděl a puk drží.

57:29
    Střelu Aleše Půlpána drží Jan Strmeň.

56:34
    Po Novákově pokusu drží pokus hostující brankář.

55:58
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Domácí celek přidává i pátou branku. Ihned po vyhranném buly od Charouska se prosazuje JAN HAMMERBAUER. Asistence: Jiří Charousek.

55:56
    Hosté si nepřesně přihráli, a tak je tu další icing na jejich straně.

55:21
    Zakázané uvolnění Berouna.

55:16
    Hlavovu střelu z pravého kruhu drží Šimboch ve své lapačce.

54:27
    Hroudova střela končí v ochranné síti, jelikož byla zblokována.

53:49
    Jakub Stromko je zpátky ve hře, hosté kompletní.

53:05
    Domácí uzamkli svého soupeře v jeho třetině, ale vypracovali si jen nepovedenou šanci Jiřího Charouska.

51:49
    Jakub Stromko (BER) fauloval Aleše Pavlase dostává dvě minuty za sekání.

50:56
    Jakub Trefný – 2+ 5 + osobní trest do konce zápasu za hrubost. Patrik Petruška – 5 + osobní trest do konce zápasu za hrubost. Dvouminutový trest odpyká Nicolas Hlava.

50:56
    A druhá potyčka zápasu. Za Strmeňovo brankou si to rozdali Jakub Trefný a Patrik Petruška. I v tomto pěstním souboji byl úspěšnější kadaňský hokejista.

50:42
    Račuk s Kůsem si dvakrát vyměnili kotouč. Prvně jmenovaný svou střelou trefil pouze berounského brankáře. Následně se k dorážce dostal KAREL HROMAS a střílí čtvrtý kadaňský gól. Asistence: Jaroslav Kůs.

50:08
    Kůs nepřihrál přesně na Jíru. Toho využil Babka s Hrdelem, kteří podnikli rychlý protiútok, ale na domácího brankáře Strmeně si nepřišli.

Marcel Holl

Góly a asistencie: 4. Ton, 6. Gajovský, 43. Gajovský (Ton, Jíra), 51. Hromas (Kůs), 56. Hammerbauer (Charousek)

SK Kadaň: Strmeň (Kaššák) – Kopáč, Prošek, Pavlas, Opalek, Szakal, Trefný, Mazanec – Kůs, Chlouba, Hromas – Jíra, Gajovský, Ton – L.Novák, Charousek, Račuk – Hammerbauer, Hanták, Chrpa
    Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Mastík) – Jebavý, Růžička, Špelda, Sklenička, Kučný, Chalupa, Gutwald – Marek, Stromko, Hrdel – Třetina, Babka, Petruška – A.Půlpán, Kubeš, Hrouda – T.Půlpán, Malý

Rozhodca: J.Jílek – M.Jílek, Štětina