Innsbruck – Znojmo 2:5 (kon.)
HC TWK Innsbruck
2:5 (1:1, 1:1, 0:3)
HC LERAM Orli Znojmo
cz Sobota 08.02.2014, 17:00 • Tiroler Wasserkraft Arena • Erste Bank Young Stars League

Znojemští hokejisté si odnáší z duelu všechny tři body. Po dvou výsledkově vyrovnaných třetinách se Orli v závěrečném dějství doslova utrhli a třemi rychlými trefami rozhodli o svém vítězství. Základní část tak Znojmo zakončuje výhrou a čtvrtým místem ve své skupině B, nadstavba startuje již ve středu.

Přeji hezký večer a u mládežnického hokeje brzy na shledanou.

60:00

59:39

57:39
    Na programu je ještě jedno vyloučení. Menší trest inkasuje Holub (ZNO) – hákování.

53:53
    Orli si vysloužili trestné střílení, které však zůstalo neproměněno.

53:52
    Také tento nevyrovnaný stav počtu hráčů Orli zvládli na výbornou a jsou kompletní.

51:52
    S tresty nyní rozhodčí nešetří. Dvě minuty pro Špačka (ZNO) za hákování.

50:33

48:33
    Ale ne dlouho. Frischmann (INS) si vysloužil menší trest za sekání. Přesilovka pro hosty.

48:31
    Obě mužstva jsou kompletní.

46:31
    Dvířka na trestných lavičkách se otevírají na obou stranách, Bär (INS) – sekání a Košťál (ZNO) – podražení.

45:36
    Orli právě vstřelili branku!
    No ale teď už to pro Jihomoravany vypadá skutečně famózně. Tomu říkám skvělý start do třetiny a chuť po vítězství. S polovinou 46. minuty se prosazuje ZBYNĚK HORÁK. Asistence: Matyáš Hložek.

42:47
    Fantastické! Po necelých deseti vteřinách Znojmo opět skóruje a činí tak důležitý krok za body z dnešního střetnutí. Čtvrtý puk do innsbrucké sítě posílá MAREK ŠPAČEK. Bez asistence.

42:38
    Znojmo opět uniká svému soupeři o jeden krůček. Do střelecké listiny se zapisuje MILAN KŘÍPAL. Asistence: David Košťál a Tomáš Hačecký.

40:01

Třetí třetina začne v 18:34. Prostřední dějství přineslo stejně jako předchozí část dvě branky a týmy se o ně opět podělily. Znojmo se dostalo poprvé v utkání do vedení zásluhou Nováčka, to ale nevydrželo příliš dlouho a po minutě srovnal Schramm. Před poslední částí hry je tedy ještě vše otevřené.

40:00

39:33
    Znojmo početní výhodu v gól nepřetavilo, vyloučený Huber je zpět na střídačce.

37:33
    S koncem druhé dvacetiminutovky přichází slibná šance pro Znojmo, menší trest za podražení pro Hubera (INS).

34:28

Petra Matůšová

Góly a asistencie: 4. Frischmann (Huber, Hummer), 29. Schramm (Teschauer) – 7. Hložek (Pelikán, Horák), 28. Nováček (Theimer, Žemlička), 43. Křípal (Košťál, Hačecký), 43. Špaček, 46. Horák (Hložek)

HC TWK Innsbruck: Litterbach (Paulweber P.) – Csics, Ebner, Pittl, Dallapozza, Schennach, Tomasini, Untergasser – Hummer, Huber, Frischmann – Schramm, Teschauer, Oberrauch – Paulweber C., Strobl, Bär.
    HC LERAM Orli Znojmo: Dovina (Sochor) – Theimer, Švanda, Koňařík, Michalica, Hloupý, Křípal, Cílek, Holub – Špaček, Nováček, Žemlička – Hložek, Pelikán, Horák – Cerovečki, Košťál, Hačecký.