Almería – Getafe 1:0 (kon.) | Osasuna – Bilbao 1:5 (kon.) | Rayo Vallecano – Atlético Madrid 2:4 (kon.)
Barcelona – Malaga 3:0 (kon.)
Osasuna Pamplona
1:5 (1:2)
Athletic Club Bilbao
Nedeľa 26.01.2014, 17:00Španielska LaLiga

Máme za sebou stretnutie 21. kola španielskej Primera Divisíon, v ktorom si merali sily Osasuna Pamplona – Athletic Club Bilbao. Druhý polčas za nepriaznivého stavu začali aktívnejšie a lepšie práve domáci hráči, ktorým sa paradoxne nepodarilo streliť v druhej 45 minútovke gól. Presadiť sa však podarilo hráčom Bilbaa aj vďaka početnej výhode na ihrisku. Za vyrovnaného počtu vstrelil svoj druhý gól Adruiz. Ďalej sa presadili striedajúci hráči Ibai a Sola.

Štatistika:
    Držanie lopty:48%52%
    Strely celkom:11-18
    Strely na bránku:1-9

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (18:54:24)

90+2

90+2
    Zvyšné dve minúty sa dohrávajú na kopačkách hostí, ktorí s domácimi hráčmi hrajú bago.

90
    Nadstavujú sa +2 minúty.

90
    Ďalší gól si mohol pripísať Muniain. Jeho strelu zo 7 metrov zlikvidoval reflexným zákrokom Fernándéz.

89
    Osasuna v dnešnom stretnutí pred domácimi fanúšikmi pohorela. Je ťažké hrať proti tak silnému súperovi.

88
    Bilbao dalo gól!
    Presadiť sa podarilo aj ďalšej čerstvej posile Bilbaa. Herrerov center skĺzol Fernándezovi po prstoch a našiel KIKEHO SOLU, ktorý si pripisuje prvý gól v tohtoročnej sezóne.

57
    K strele zo strednej vzdialenosti sa odhodlal Herrera, no bol to veľmi nepresný pokus.

86
    Lopta na kopačkách hostí. Tí už len poľahky kontrolujú hru v strede hracej plochy.

85
    Striedanie v tíme Athletic Club Bilbao: z ihriska odchádza Adruiz, prichádza Sola.

84
    A Bilbao už len zvyšuje svoj náskok. Strelcom štvrtého gólu je IBAI GOMEZ po tom, čo časovanú nahrávku od Adruiza potiahol až do vápna a následne obhodil gólmana domácich.

84
    Osasuna stále bojuje aspoň o remízu. Na ľavom krídle sa k lopte dostal Armenteros. Bohužiaľ jeho center bol pridlhý a končí mimo hraciu plochu.

82
    Rohový kop pre hostí. Center odvracial hlavou Damia.

81
    Pre Bilbao je tento zápas už samozrejmosťou. Dvojgólový rozdiel a navyše o jedného hráča viac, to hovorí za všetko.