Hellas Verona – AS Rím 1:3 (kon.) | Cagliari – AC Miláno 1:2 (kon.) | Inter – Catania 0:0 (kon.)
Turín – Bergamo 1:0 (kon.) | Sampdoria – Bologna 1:1 (kon.) | Livorno – Sassuolo 3:1 (kon.)
Parma – Udinese 1:0 (kon.) | Fiorentina – CFC Janov 3:3 (kon.)
Cagliari Calcio
1:2 (1:0)
AC Miláno
Nedeľa 26.01.2014, 15:00 • Stadio Sant'Elia (Cagliari) • Talianska Seria A

Ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok večera. (17:13:04)

Vyrovnaný zápas mal nakloneného jasného víťaza, ktorým bolo do 86. minúty domáce mužstvo, avšak gólmi super Maria a Pazziniho si AC prelialo misky váh na svoju stranu a 3 body tak putujú do Milána.

90+5
    AC Miláno si postráži svoje vedenie, domácich do ničoho nepúšťa.

90+4
    Diváci na Stadio Sant'Elia môžu vidieť záverečný tlak svojich miláčikov.

90+3
    Ďalšia hlavička mimo brány, tentoraz v podaní Pazziniho, hrdinu stretnutia.

90+2
    Na trávniku jeden z hráčov AC, čakanie na hvizd je neúprosné.

90+1
    Posledné striedanie domácich, Cussu dole, Ibraimi hore.

90
    Rozhodca nadstavuje až 5 minút!

88
    AC Miláno dalo gól! Seedorfov zákrak z lavičky alebo GIAMPAOLO PAZZINI otáča skóre zápasu v hodine dvanástej! Po centri od Hondu loptu poľahky posiela za Avramova.

87
    Balotelliho emócie boli až príliš veľké, žltá karta.

86
    AC Miláno dalo gól! Po faule za žltú kartu si loptu postavil sám MARIO BALOTELLI, ktorý to trafil priam perfektne a 4 minúty pred koncom vyrovnáva na 1:1!

86
    Cabrera dostáva žltú kartu.

85
    Kaká nedokázal ani tentoraz loptu dopraviť do siete.

84
    AC Miláno si dokázalo vybojovať aspoň roh.

83
    Kaká sa už radoval z gólu, ktorý strelil hlavou, no po prekonaní Avramova zasiahol na bránkovej čiare jeden z obrancov Cagliari, pôsobivé!

81
    Hostia sa dokonca dostali aj k štandardnej situácie, Balotelli z nej ale nič nevyťažil.