Lyon – Évian TG 3:0 (kon.) | Bordeaux – Saint-Étienne 2:0 (kon.) | Monaco – Marseille 2:0 (kon.)
Girondins Bordeaux
2:0 (1:0)
AS Saint-Étienne
cz Nedeľa 26.01.2014, 17:00 • Stade Jacques Chaban-Delmas (Bordeaux). • Ligue 1 Uber Eats

Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek nedělního večera a úspěšný start do nového týdne. Příště na počtenou. (19:36:19)

Červené karty: 0 – 0

Domácí ve druhé půli přidali ještě jednu branku a pojistili své vedení. Dvougólový náskok pak udrželi až do závěru zápasu. Hostům chyběla přesnější přihrávka a lepší zakončení. Gól jim nakonec nebyl přán, jednou se jim sice podařilo dostat míč za brankovou čáru, ale pro správně posouzený ofsajd nemohl být gól uznán. Bordeaux dnes vyhrálo zaslouženě.

90+4
    Domácí vybojovali vhazování, je jasné, že se v tomto utkání už nic nestane.

90+3
    Henrique si v situaci jeden na jednoho pomohl faulem a míč musí nechat soupeři.

90+2
    Saivet byl nedovoleně atakován a zakončit nedokázal. Mrzet jej to nemusí, svému týmu šetří čas.

90+1
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Nicolas Maurice-Belay, přichází Jérémie Bréchet.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

89
    Žlutou kartu dostává Jonathan Brison (AS Saint-Étienne).

88
    Míč teď chvíli poletoval, chvíli poskakoval před domácí brankou, dva hráči Saint-Étienne se jej snažili dorazit do branky, ale ani jeden na něj nedosáhl. Nakonec skončil v náruči Carrassa.

86
    Po rozehrávce ale tým hostů zastavuje zdvižený praporek čárového arbitra pro postavení mimo hru.

86
    Hosté si vynutili faul a budou zahrávat další standardku.

85
    Brandão se k centrovanému míči u branky nedostal, míč byl včas zblokován a odkopnut do bezpečí.

83
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Abdou Traoré, přichází Enzo Crivelli.

82
    Žlutou kartu dostává Benjamin Corgnet (AS Saint-Étienne).

81
    Erding sice nyní vstřelil gól, ale ten není pro jasný ofsajd správně uznán.

80
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Franck Tabanou, přichází Benjamin Corgnet.

80
    Žlutou kartu dostává François Clerc (AS Saint-Étienne).

79
    Brandão využil toho, že Henrique před ním uklouzl, hosté se rázem dostali do přečíslení a Brandão už přihrával před branku volnému Erdingovi, na poslední chvíli míč ztečoval do zámezí právě poslední bránící hráč Bordeaux. Teď měli domácí velké štěstí.