Sheffield Utd. – Fulham 1:1 (kon.) | Chelsea – Stoke City 1:0 (kon.)
Fulham FC
cz Nedeľa 26.01.2014, 14:00 • Bramall Lane, Sheffield • FA Cup

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:02:09)

Protože utkání skončilo remízovým stavem, bude se konat odveta.

Sheffield bojoval opravdu velmi statečně, ale Fulham si gól na 1:1 zasloužil, protože ve druhém poločase byl opravdu velmi aktivní a nebezepčný. Domácí tým tato branka určitě mrzí, protože ho od postupu do dalšího kola dělilo už jen pár minut, ale takový je fotbal.

Rozhodčí Marriner ukončil dnešní utkání, které skončilo nerozhodným stavem 1:1. Do vedení šli ve 31. minutě domácí fotbalisté, když se prosadil aktivní Porter. Sheffield byl v prvním poločase nebezpečnější a dokázal si vypracovat zajímavé příležitosti. Druhý poločas už patřil Fulhamu, který na svého soupeře vyvíjel obrovský tlak, ale domácí tým se velmi statečně bránil. Celou situaci domácím zkomplikoval v 52. minutě Doyle, když se provinil hloupým faulem a sudí jeho zákrok potrestal červenou kartou. Hosté se několikrát dostali do šance, ale štěstí se na jejich stranu přiklonilo až v 75. minutě, kdy vyrovnávací branku zaznamenal Rodallega.

90+4
    Nicméně domácí fotbalisté nic zázračného nevymysleli a pozorný Stockdale si centrovaný míč stáhl do rukavic.

90+4
    Sheffield se ubránil a vyrazil do protiútoku.

90+4
    Taarabt se dostal k odraženému balonu a ze své pravačky vyslal velmi jedovatou střelu, kterou protihráč tečoval a Fulham bude zahrávat rohový kop.

90+3
    V šanci se opět ocitl Tanković, ale Long si počínal na jedničku a jeho pokus bezpečně pokryl.

90+2
    Hosté byli opět na soupeřově polovině, ale tentokrát se ke střele nedostali. Do vápna sice přilétl nadýchaný centr, ale nikdo z fotbalistů Fulhamu se k němu nedostal. Rozehrávat bude brankář Long.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

90
    Rodallega se uvolnil ve vápně a Taarabt mu okamžitě přihrál. Poprvé mu střelu zablokoval protihráč a podruhé se Rodallega ukopl a balon vůbec netrefil.

89
    Tanković se dostal k balonu a okamžitě vystřelil, ale jeho pokus skončil vysoko nad brankou.

89
    Do velkého vápna přilétl nadýchaný centr, ale Long hru přečetl a balon vyboxoval do bezpečí. Fotbalisté Fulhamu se tak ke střele nedostali.

88
    V případě remízy bude následovat odvetné utkání.

87
    Fulham podnikl další útočnou akci, ale Bent si nepohlídal ofsajdové postavení a sudí musel hru přerušit.

86
    Kasami vracel balon k levé tyči, kde byl osamocený Bent, jenž měl spoustu prostoru, ale z bezprostřední blízkosti se do branky netrefil, a spálil tak obrovskou šanci.

85
    Na poslední minutky se na hřiště podívá Stephen McGinn, naopak hrací plochu opouští Jose Baxter.

83
    V obrovské šanci se ocitl hlavičkující Senderos, ale jeho pokus orazítkoval pouze břevno.

82
    Velmi důležitý zákrok si připsal Long, který zabránil stoprocentnímu gólu. Jeho protihráč ze své kopačky vyslal technickou střelu k bližší tyči, ale Long míč vyrazil na rohový kop.