Mechelen – Anderlecht 2:1 (kon.) | Waregem – Genk 1:0 (kon.)
YR KV Mechelen
2:1 (1:1)
R.S.C. Anderlecht
cz Nedeľa 19.01.2014, 14:30 • Argos Oil Stadion Achter de Kazerne, Mechelen • Belgická Jupiler Pro League

Fotbalisté Mechelenu se postarali o velké překvapení a vzdálili se příčkám o záchranu, naopak Anderlecht ztratil cenné body v boji o titul. Do vedení sice šel už ve 2. minutě, pak se ale jeho výkon rapidně zhoršil a soupeř nakonec výsledek otočil. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. (16:34:17)

90+3
    V poslední šanci po rohovém kopu střílel nůžkami nad Gillet a už se asi nic nestane.

90+2
    Mokulu mohl rozhodnout, poslal svou střelu hodně mimo.

90+1
    Cyriac se ocitl v nadějné pozici, ovšem branku přestřelil.

90
    Cyriac pálil velmi dobře, ovšem nakonec byl jeho pokus přizvednout Kosanovičem. Nastavují se tři minuty.

89
    Pačovski nyní zdržuje a vidí žlutou kartu.

88
    Ghomisi dokázal odvrátit střelu Mbemby na rohový kop, po jeho zahrání je zablokován Najar.

86
    Do konce utkání chybí zhruba pět minut, Mechelen nepouští soupeře blíže k brankáři Pačovskému.

84
    Druhé střídání Mechelenu. Ze hry odchází Trajkovski a nahrazuje ho Kamavuaka.

82
    Domácí stále dobře brání a nepouští soupeře do ničeho nebezpečného.

79
    Do konce utkání zbývá něco málo přes deset minut a KV stále hraje velmi koncentrovaně, je velmi blízko cennému tříbodovému zisku.

77
    Vanden Borre se nyní rozeřval na své spoluhráče a ostře s nimi diskutuje, hra je ho týmu se mu nelíbí.

75
    Anderlechtu se výrazně krátí čas a stále si nedokáže vypracovat souvislý tlak.

72
    První žlutá karta pro hostující výběr, vidí ji Praet.

70
    Popré střídá taktéž domácí výběr, ze hry odchází Junker a nahrazuje ho Dialiba.

68
    Z něho však hosté nic nevytěžili.

67
    Cyriac utekl po levé straně, jenže nepřihrál přesně a vybojoval pouze rohový kop.

66
    Pačovski stále nemusí pořádně zasahovat, střely soupeře nejsou vůbec nebezpečné.

64
    Hosté se stále nemohou dostat na útočnou polovinu a Mechelen je psychicky hodně nahoře.