Getafe – Sociedad 2:2 (kon.) | Villarreal – Almería 2:0 (kon.) | Levante – Barcelona 1:1 (kon.)
Atlético Madrid – Sevilla 1:1 (kon.)
Levante UD
1:1 (1:1)
FC Barcelona
Nedeľa 19.01.2014, 19:00Španielska LaLiga

Zápas Levante UD a FC Barcelona skončil prekvapivou remízou.
    Gól sme v druhom polčase nevideli. Levante prevažne bránilo, do útočnej akcie sa dostali ojedinele.

Hráči Barce boli aktívnejší, útočili, ale chýbalo im viac presnosti a možno i šťastia v koncovke. Snahu im naozaj nemožno uprieť, tri body by si zaslúžili, ale žiaľ, bude im musieť stačiť len jeden.

Ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok večera. (20:52:32)

90+4
    Zrejme posledná akcia hostí, v ktorej sa ocitol Piqué, ale ani z toho gól nie je.

90+3
    Do vápna smeroval center, na ktorý si nabiehal Piqué, ale ani on loptu do brány nedostal. Rozhodca ukazuje odkop od brány, ale hostia protestujú.

90
    Rozhodca nadstavuje 4 minúty. Podarí sa vsietiť aktívnej Barcelone ten vytúžený druhý gól?

89
    Juanfran sa previnil faulom, rozhodca ho "odmenil" žltou kartou.

88
    Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza Ivanschitz, prichádza da Silva Pinto.

87
    Juanfran opäť odkopáva loptu do bezpečia.

86
    V šanci sa ocitol striedajúci Tello, ale nakoniec je z toho len roh.

85
    Striedanie v tíme FC Barcelona: z ihriska odchádza XAVI, prichádza Dongou.

83
    Domáci sa však ubránili.

82
    Ivanschitz sfauloval Messiho, dostáva žltú kartu a Barca rozohráva priamy kop.

80
    Lopta sa ocitla až pri Valdésovi, ktorý okamžite rozohral, aby útočná snaha jeho spoluhráčov mohla pokračovať.

79
    Priestor pred Navasovou bránou je prehustený, preto strela z diaľky nemá význam a preštrikovať sa dopredu je príliš komplikované. Podarí sa aj napriek tomu dať niektorému z hráčov Barce gól?

78
    Striedanie v tíme FC Barcelona: z ihriska odchádza Pedro, prichádza Tello.

77
    Teraz pohrozili aj hostia. Ivanschitz vypálil a Valdés musel loptu vytlačiť.

75
    Hostia sú pri lopte a snažia sa dať gól, ale hrá sa im ťažko, keď 10 hráčov súpera bráni.