Rio Ave – Belenenses 1:0 (kon.) | Coimbra – Gil Vicente 1:0 (kon.) | Braga – Ferreira 1:1 (kon.)
Benfica – Marítimo 2:0 (kon.) | Porto – Setúbal 3:0 (kon.)
FC Porto
3:0 (2:0)
Vitória FC Setúbal
cz Nedeľa 19.01.2014, 20:15 • Estádio do Dragão • Primeira Liga

Utkání končí zcela zaslouženým vítězstvím Porta. To se v druhé půli ani příliš nenadřelo, díky nádherné střele Carlose Eduarda přidalo třetí gól a po výhře 3:0 nad Vitórií Setúbal získává tři body. (22:06:26)

90+2
    Z dálky to ještě zkusil Quinteiro, ale bránu vysoko přestřelil.

89
    Střídající Josué málem přidal další nádherný gól, ale jeho střelu levou nohou výborně vytáhl Kieszek.

87
    Eduardo hned následně střídá, nahradil ho Quinteiro.

87
    Porto právě vstřelilo branku!
    Nepovedený centr Kelvina odvrátila hostující obrana jen na vápno ke CARLOSU EDUARDOVI a ten se trefuje přesně k levé tyči nádherným volejem.

85
    Nebezpečný centr do vápna Setúbalu odvrátil obětavě Tiba.

83
    Kelvin už je v pořádku, ale při svém pokusu o průnik do vápna fauloval Queiróse.

81
    Žlutou kartou jsou dnec oceněni oba brankáři, hostující Kieszek ji vidí za protesty. Mezitím je na hřišti ošetřovaný domácí Kelvin, který špatně došlápl.

77
    Venancio přerušil další průnik Danila tentokráte jen za cenu žluté karty. Přímý kop následně zakončil Miguel Pedro střelou vysoko nad bránu.

76
    Následně musel Kieszek ztlumit tvrdou střelu Miguela Pedra. Poradil si bez problémů.

76
    Porto střídá podruhé, kapitána Lucha Gonzáleze nahradil Josué.

75
    Průnik pravého beka Danila do vápna Setúbalu přerušil ofsajd.

71
    Asi první šance v druhé půli přišla po přímém kopu Lucha Gonzáleze. Hlavičku Maicona ale bez problémů udržel Kieszek.

69
    Kelvin na levé straně hned v akci, když vybojoval roh. Ten ovšem dopadl stejně jako ty předchozí z domácí strany a Setúbal se ubránil.

66
    Střídání na obou stranách. Quaresmu nahradil domácí náhradník Kelvin, hosté vyměnili Mária za Terrosa.

65
    Zkrácený roh Setúbalu, centr Tiby ale domácí bez problémů odvrátili.

61
    Varelův centr hledal ve vápně dva volné spoluhráče, na dvakrát ho ale do bezpečí odklidil Venancio.

58
    Varela se pokusil o střelu z vápna, ta ovšem byla tečovaná a ke Kieszekovi spíše doskákala než, aby ho nějak ohrozila.

56
    Oproti první půli tempo vyditelně opadlo. Porto už se nikam nežene a Setúbal není příliš schopný nějak domácímu týmu hrozit.