Rio Ave – Belenenses 1:0 (kon.) | Coimbra – Gil Vicente 1:0 (kon.) | Braga – Ferreira 1:1 (kon.)
Benfica – Marítimo 2:0 (kon.) | Porto – Setúbal 3:0 (kon.)
Benfica Lisabon
2:0 (2:0)
CS Marítimo
cz Nedeľa 19.01.2014, 18:00Primeira Liga

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (19:53:23)

A je dobojováno! Ve druhém poločase jsme se již žádné branky nedočkali. I přesto, že k tomu hlavně domácí měli příležitostí dost. Nakonec se jim však žádnou nepodařilo proměnit a tak utkání končí vítěžstvím Benficy 2:0. I po tomto kole tak Lisabonští zůstanou na čele tabulky a prodloužili tak svou sérii na patnáct utkání bez porážky.

90+3
    Ofsajd a v něm nachytán Dias.

90+2
    Utkání se již pouze dohrává, o vítězi je rozhodnuto.

90
    Sudí nastaví v dnešním utkání ještě tři minutky navrch.

90
    Poslední změna v domácím dresu, místo Péreze ještě okusí atmosféru dnešního utkání Gomes.

90
    Rozběhla se nám poslední minuta utkání. Uvidíme, kolik sudí ještě nastaví.

89
    Domácí dnes podruhé střídají, místo Markoviče si na poslední minutky zahraje Cavaleiro.

88
    Dnes ale Benfica ve vzduchu kraluje, opět se v pohodě ubránila.

87
    Luisao zablokoval centr na rohový kop. Na rohy je tak vyrovnáno 8:8.

86
    Domácí fanoušci jsou hodně slyšet. Už pomalu začínají slavit vítězství svého celku.

84
    A to bylo také poslední, co Heldon dnes ukázal. Místo něj přichází Fidelis.

83
    Teď však mohlo být sníženo! Po dlouhém nákopu se sám před brankářem zjevil Heldon, byl ale dost z úhlu, a tak byla jeho pozice dosti obtížná, i tak zakončil dost nebezpečně, Oblak jeho pokus vytěsnil na tyčku, od které se míč odrazil k obránci a ten ho již uklidil do bezpečí!

82
    Poslední minutky znovu patří domácímu celku, který i když má bezpečné vedení, se snaží vstřelit další branku. To je hodně sympatické.

80
    Další obrovská šance pro domácí Benficu! Skvěle zvládnutý brejk vyšperkoval Markovič přesnou přihrávkou na Limu, který ale tváří v tvář brankáři neuspěl!

78
    Utkání sleduje 34 396 fanoušků. Návštěva, o které se nám může v Gambrinus lize jen zdát.

77
    Náskok domácích mohl být již tříbrankový! Na krásný centr Maxima Pereiry si naskočil Pérez, který orazítkoval břevno hostující branky!

76
    Dnešní druhá změna v sestavě hostujícího celku, pro dnešek má odehráno Rocha, místo kterého si půjde zahrát Brígido.