Udinese – Lazio 2:3 (kon.) | Bologna – Neapol 2:2 (kon.) | CFC Janov – Inter 1:0 (kon.)
Bergamo – Cagliari 1:0 (kon.) | Catania – Fiorentina 0:3 (kon.) | Chievo – Parma 1:2 (kon.)
Sassuolo – Turín 0:2 (kon.) | AC Miláno – Hellas Verona 1:0 (kon.)
CFC Janov
1:0 (0:0)
Inter Miláno
Nedeľa 19.01.2014, 15:00 • Stadio Comunale Luigi Ferraris • Talianska Seria A

A ten je tu, po finálnom hvizde vidíme obrovskú radosť domáceho mužstva, ktoré zdolalo Inter Miláno prvý raz od roku 1994 a po 17tich neúspešných stretnutiach. Rozhodol o tom sovjim jediným gólom Antonelli, ktorý prekonal Handanoviča v 83. minúte nechytateľnou hlavičkou. Inter v samom závere zvýšil tlak a aj napriek obrovskej príležitosti Bottu sa mu už vyrovnať nepodarilo.

Po dnešnom dueli si Janov udrží 3bodové manko na Parmu, nakoľko aj Parma dnes zvíťazila nad Chievom Verona. Naopak, to či sa Inter Miláno v tabuľke prepadne bude záležať od večerného výsledku duelu AC Miláno – Hellas Verona.

Odomňa je to dnes všetko, ďakujem Vám za pozornosť a niekedy nabudúce dovidenia. (16:58:55)

90+3
    Ten sa ale Interu nedarí, hráči niesu sformovaní, "Rossoblu" sa opäť oslobodzujú a čoskoro príde koniec stretnutia.

90+2
    Do zakončenia sa dokonca dostal Konaté, Handanovič ale nemal s jeho strelou problém. Ten okamžite vysiela svojich spoluhráčov možno do posledného útoku.

90+1
    V nich sa podarilo hráčom Janova oslobodiť, zo všetkých síl udržiavajú loptu na súperovej polovici ihriska.

90+1
    Získavame údaj o nadstavenom čase, nad rámec riadnej hracej doby sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Beží nám posledná minúta riadneho hracieho času, Inter Miláno svojho súpera aj naďalej tlačí, od Bottovej hlavičky sa ale k ďalšiemu zakončeniu nedostáva.

89
    Inter zostáva v útoku, Janov stavil na totálnu defenzívu a urputne sa bráni.

88
    Obrovskú príležitosť na vyrovnanie mal na opačnej strane Botta, ktorý sa po centri od Kovačića dostal do zakončenia hlavou a Perin iba reflexívne natiahol ruku a loptu vyrazil. O dorážku sa ešte snažil Jonathan, k nej sa už ale nedostal.

87
    Domáci hráči získavajú ďalší rohový kop, držia loptu ďaleko od vlastnej brány a tak stále držia nádej na senzáciu. Veď Janov nevyhral nad Interom už 17 zápasov v rade.

86
    Strieda aj CFC, zápas končí pre Gilardino, jeho miesto zaujme Calaiò.

86
    Hostia okamžite striedajú, z ihriska odchádza Juan, toho nahradí Botta.

85
    Rozhodca vyťahuje žltú kartu po dlhšej prestávke, za faul ju uvidí striedajúci Konaté.

84
    Tak toto je tvrdá rana pre Inter, pár minút pred koncom zápasu prehráva o gól a vôbec to s ním nevyzerá dobre.

83
    CFC Janov dal gól! Domácim hráčom sa to predsa len podarilo! Na center z rohového kopu si najvyššie naskočil LUCA ANTONELLI a ten hlavou prekonal bezmocného Handanoviča, ktorý zostal zaskočený stáť na mieste.

82
    A gól sme mohli vidieť aj na opačnej strane! Gilardino sa dostal až za obranu Interu, nebezpečne vypálil ale Handanovič vyrazil na roh.

81
    Ale teraz to tak byť nemuselo! Milito potiahol hru do šestnástky súpera, odkiaľ hľadal Cambiassa. ten si nabiehal z druhej vlny a iba nastrelil obrancu Janova. Lopta sa následne odrazila k Jonathanovi, ten vypálil z voleja, ale Perin opäť previedol pohotový zákrok a loptu chytil.

80
    Guarín získal loptu na hranici šestnástky, ale nemal komu prihrať. Preto sa rozhodol využiť premočený trávnik vo svoj prospech a poslal loptu priamo pred brankára, kde sa zastavila takmer na mieste. Pred dobiedzajúcimi protihráčmi po nej skočil Perin a udržal si čisté konto.

79
    Milito reklamuje faul Cofieho pri prechode do útoku, no ani tentoraz si nenechal hlavný rozhodca poradiť.