Ottawa – Minnesota 3:4 (kon.) | Washington – Pittsburgh 0:4 (kon.) | Calgary – Columbus 1:2 (po pr.)
Anaheim – NJ Devils 3:4 (po pr.)
Anaheim Ducks
3:4 (1:2, 2:0, 0:1 - 0:1)
New Jersey Devils
cz Štvrtok 21.11.2013, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

55:01
    Komplikace pro Devils. Židlický hákuje Perryho a Anaheim si zahraje přesilovku.

40:07
    Hned po sedmi vteřinách hry je za hákování Jágra vyloučen Penner. Šance pro Devils na vyrovnání.

35:01
    Janssen v obranném pásmu hákoval Etema a je tu přesilová hra Anaheimu.

22:08
    A Devils jdou do tří! Harrold dostává dvě minuty za hákování.

21:53
    Gelinas zasáhl Perryho holí v obličeji, tentokrát je to ale bez krve. Dvě minuty pro obránce Devils.

14:59
    Velká šance pro Ďábly. Selänne dostává čtyři minuty za zásah Greena holí v obličeji. Ten je teď ošetřován, v jeho obličeji se objevila krev.

11:47
    Perry dostává dvě minuty za hákování a je tu první přesilová hra Devils.

05:23
    Larsson zasáhl u mantinelu Beleskeyho a domácí si zahrají první přesilovku. Dvě minuty za hrubost.

Robin Mana

Góly a asistencie: 12. Beleskey (Lindholm, Palmieri), 23. Bonino (Penner, Fowler), 36. Getzlaf (Penner, Bonino) – 16. Židlický (Eliáš, Gelinas), 18. Gelinas (Henrique, Eliáš), 59. Jágr (Eliáš, Zubrus), 62. Zajac

Anaheim Ducks: Hiller – Beauchemin, Sbisa, Fowler, Lovejoy, Allen, Lindholm – Penner, Getzlaf, Perry – Etem, Bonino, Selänne – Palmieri, Perreault, Beleskey – Smith-Pelly, Cogliano, Winnik
    New Jersey Devils: Brodeur – Greene, Židlický, Gelinas, Fayne, Harrold, Larsson – Zubrus, Zajac, Jágr – Eliáš, Henrique, Ryder – Brunner, Laktionov, Bernier – Carter, Gionta, Janssen

Rozhodca: Furlatt, Hebert – Heyer, Cameron

Diváci: 14 306