Nitra – Žilina 2:3 (kon.) | Zvolen – Skalica 5:4 (po pr.) | Topoľčany – Trenčín 2:3 (kon.)
Poprad – Košice 6:2 (kon.) | Spišská N. Ves – Lipt. Mikuláš 1:2 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Štvrtok 21.11.2013, 17:00 • Spišská Nová Ves • Extraliga juniorov

Včerajší zápas s Košicami dal Spišiakom poriadne zabrať. Prvú tretinu hrali domáci veľmi slabo, v druhej už to bolo o niečo lepšie. Tretia bola z ich strany najlepšia, ale nevyužili presilovky a šance na gól. To hostia boli v koncovke maximálne efektívni. Z minima šancí vyťažili plný počet bodov. Ďakujeme za pozornosť a dovidenia pri zajtrajšom zápase seniorov Spišskej Novej Vsi s Detvou. (19:05:32)

60:00

59:16
    Lištiak netrafil prázdnu bránu.

58:54
    Domáci odvolali brankára.

57:52
    Obrovská príležitosť v početnej prevahe premárnená, Spišiaci v neustálom tlaku. Liptáci pozorne bránia.

56:16
    Teraz to vrelo pred brankárom hostí, Pútec ležal na zemi, a domáci nedokázali poslať puk do brány.

55:18
    Hostia si zobrali oddychový čas.

55:18
    Ťažké chvíle pre Liptákov, hrajú len traja a domáci chcú veľmi vyrovnať.

54:08
    Vylúčený hráč hostí Pida aj Potocký – dvojité vylúčenie.

52:56
    Prevaha domácich pokračuje, Giľák skúšal podstreliť gólmana hostí.

51:59
    Pida vyskúšal strelou od modrej Strmeňa, ktorý v poslednej tretine nemá veľa práce.

51:31
    A teraz bude stretnutia gradovať. Po góle Spišiaci ešte viac ožili. V posledných minútach sa môžeme tešiť na dobrý dramatický hokej.

51:21
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Konečne to Spišiakom vyšlo. Puk prepasíroval do bránky Boris DROZD. Asistencie: Matej Giľák.

49:18
    Krátka návšteva hostí pred Strmeňom. Od začiatku tretej tretiny diktujú tempo hry domáci, no nevedia sa dostať do gólových zakončení.

47:22
    Hamráček v obrovskej príležitostí, ale sám pred Pútecom nezakončil tak, akoby chcel.

45:43
    Furdek v gólovej pozícii. Čo chýbalo, aby hráč hostí zvýšil na rozdiel troch gólov? Opäť hostia prišli raz poriadne pred domácu bránu a mohlo byť zle nedobre.

45:01
    Kucirko to skúšal strelecky, no všetky puky mieria len do brankára hostí, ktorý takéto situácie hravo rieši.

43:51
    Spišiaci majú tlak, viac z hry, ale nič z toho nedokážu vyťažiť.

42:36
    Domáci stále aktívnejší, hostia ešte neboli v útočnom pásme.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Patrik Petruška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 52. Drozd (Giľák) – 16. Lištiak (Janček, Števuliak), 26. Sukeľ

HK Spišská Nová Ves: Strmeň – Hoffman, Šmelko, Janovčík, Horváth, Kyčák, Cvengroš, Hamrák, Drozd, Hamráček, Giľák, Zakopjan, Kucirko, Švec, Vrana, Findura, Ludányi, Zwick, Bednár, Lesňák.
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Pútec – Lištiak, Janči, Laco, Kučera, Danko, Bača, Pida, Sukeľ, Potocký, Danko, Janček, Škandera, Breziak, Števuliak, Furdek, Kabáč.

Rozhodca: Štec – Tornay, Heizer.