Ottawa – Minnesota 3:4 (kon.) | Washington – Pittsburgh 0:4 (kon.) | Calgary – Columbus 1:2 (po pr.)

Jiří Hudler (CGY): 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:53
    Ladislav Šmíd (CGY): 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:12 (06:37:55)

Hvězdy utkání

1. Kris Russell (CGY): 0+1
    2. Nick Foligno (CBJ): 1+0
    3. Joe Colborne (CGY): 1+0

Utkání je za námi a asi spravedlivě v něm vítězí právě hosté, kteří byli většinu času na ledě aktivnějším týmem. Po brance Nikitina v prodloužení tak Columbus vítězí na ledě Calgary 2:1. Děkuji za pozornost a přeji příjemný den.

62:25
    Columbus právě vstřelil branku!
    Hosté ujeli do brejku, z toho ještě branka nepadla ale k dorážce do odkryté klece se dostal NIKITA NIKITIN, který rozhoduje o výhře domácích. Asistence: David Savard, Cam Atkinson.

61:38
    Střela od modrí a nebezpečná teč Cammalleriho, kterou Bobroskij vyráží.

60:45
    Columbus získává útočnou třetinu.

60:01

Ve třetí třetině byli úspěšnější domácí hráči, kteří vyrovnali zásluhou Colborneho, který ve 44. minutě překonal gólmana hostí bekhendovou střelou mezi nohy a půjdeme tak do prodloužení.

60:00

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

57:28
    Vidíme nepřesnosti na obou stranách a hraje se především ve středním pásmu.