Montreal – NY Islanders 4:2 (kon.) | NJ Devils – Nashville 5:0 (kon.) | NY Rangers – Florida 4:3 (kon.)
Chicago – Edmonton 5:4 (kon.) | Colorado – Washington 4:1 (kon.) | Winnipeg – San Jose 5:4 (1:0 po s.n.)
Anaheim – Vancouver 3:1 (kon.) | Boston – Tampa Bay 3:0 (kon.)
New York Rangers
4:3 (1:1, 1:1, 2:0)
Florida Panthers
cz Pondelok 11.11.2013, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

58:45
    Vyloučen domácí Kdeider na dvě minuty za krosček.

52:55
    Florida právě vstřelila branku!
    Rychlou střelou z dolní hranice kruhů se prosazuje BRIAN CAMPBELL.Hosté snižují na rozdíl jediné branky. Asistence: Tomas Fleischmann, Nick Bjugstad.

46:13
    Rangers právě vstřelili branku!
    Přesilovka pět na tři využita. Krásná akce, Stephan našel Richardse, který ještě vylepšil pozici pro MATSE ZUCCAZELLA. Ten prostřelil Thomase mezi betony. Asistence:Brad Richard, Derek Stepan.

45:32
    Vyloučen Dmitry Kulikov. Domácí budou hrát přes minutu přesilovku pět na tři.

44:39
    Vyloučen hostující Versteeg na dvě minuty za hákování.

41:40
    Vzájemné vyloučení Miller nedovolené bránění, Thomas hrubost. Oba dvě minuty. Bude se hrát čtyři na čtyři.

40:46
    Neskutečná chyba hostujícího beka Kulikova. V obranném pásmu "namazal" Hegelinovi, který našel na vzdálenější tyči volnějšího BRYANA RICHARDSE, který kotouč poslal do branky. Asistence: Carl Hagelin.

35:46
    Richards měl před sebou úplně prázdnou branku, ale v jasné pozici mířil mimo branku. Obrovská šance domácího celku.

33:58
    Za brankou je nejlépe zorientoval DEREK DORSETT, který vybruslil před branku a vystřelil. První střelu brankář odrazil jen před sebe, a tak se útočník dostal k dorážce, kterou už proměnil. Asistence: Brian Boyle, Michael Del Zotto.

31:20
    Hodně šťastnou branku vstřelil hostující tým. BRIAN CAMPBELL dostal kotouč na modrou čáru. Vystřelil do tyčky, od které se puk odrazil do zad domácího brankáře a následně za brankovou čáru. Asistence:Tom Gilbert, Kris Versteeg.

19:32
    Chyba domácí obrany. Dva beci se nechali unést hrou a byli úplně mimo dění. Domácí brankář Lundqvist se hodně snažil, ale lapačkou na střelu ALEKSANDERA BARKOVA byl krátký. Brance předcházela výborná přihrávka od Versteega. Asistence: Kris Versteeg, Tom Gilbert.

19:16
    Vylouče domácí Brian Boyle na dvě minuty zahákování.

16:02
    Po delší době se přerušuje. Vyloučen hostující Sean Bergenheim na dvě minuty za podražení.

12:03
    Vyloučen domácí Chris Kreider na dvě minuty za sekání.

09:49
    Krásná akce celé domácí formace, která si rozebrala hostující pětici. MC Donagh celou akci vymyslel ve středním pásmu. Přejel modrou, nahrál Kreiderovi, který viděl zcela volného J.T. MILLERA. Ten střílel do odkryté branky a krásný gól byl na světě. Asistence: Chris Kreider, Ryan McDonagh.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 10. Miller (Kreider, McDonagh), 34. Dorsett (Boyle, Zetto), 41. Richards (Hegelin), 47. Zuccarello (Richards, Stephan) – 20. Barkov (Versteeg, Gilbert), 32. Campbel (Gilbert, Versteeg), 53. Campbel (Fleischmann, Bjugstad)

New York Rangers: Lunqvist, Talbot – Del Zotto, Girardi, Stralman, Moore J., Staal, McDonagh, Falk – Miller, Pyatt, Dorsett, Brassard, Richards, Kreider, Stephan, Boyle, Callahan, Moore D., Zuccarello, Mashinter, Hagelin, Pouliot
    Florida Panthers: Thomas, Clemmensen, Markstrom – Kulikov, Weaver, Gudbranson, Campbell, Girlbert, Gilroy – Huberdeau, Fleischmann, Barkov, Winchester, Matthias, Ipshall, Bergenheim, Barch, Gomez, Boyes, Bjugstad, Versteeg, Goc, Kopecký

Rozhodca: Kimmerly, Leggo – Amell, Nansen