Kadaň – Havířov 4:2 (kon.) | Třebíč – Beroun 4:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 3:2 (kon.)
Motor ČB – Benátky n/J 1:2 (kon.) | Šumperk – Litoměřice 2:1 (po pr.) | Olomouc – Most 4:2 (kon.)
Ústí n/L – Mladá Boleslav 1:3 (kon.)
SK Kadaň
4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
AZ Havířov
cz Pondelok 11.11.2013, 17:301. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Azet se momentálně nachází v dobrém rozpoložení, neboť neprohrál již 3 zápasy v řadě, což je zatím jeho nejdelší vítězná série v tomto ročníku. Za posledních 5 kol si do tabulky připsal slušných 11 bodů, pro srovnání za celé září (7 kol) získal bodů 8. Poslední porážku Havířov zaznamenal v 17. kole, kdy prohrál 3:1 v Třebíči. Následně se utkal s Mostem, který porazil jasně 5:2. Ve středu se havířovští vydali do Šumperka, odkud si přivezli 2 body za výhru 4:5 po prodloužení.

V minulém kole Havířov hostil ústecký Slovan. Hosté, kteří si letos po letech na výsluní musí zvykat na souboje v dolních patrech tabulky, se dočkali gólu jako první. V 9. minutě Boháč tečoval Grinovu střelu a Daneček neměl nárok. Havířov dlouho nemohl najít recept na skvěle chytajícího Jana Dlouhého, který kapituloval až na začátku třetí třetiny. Ve 41. minutě Klimša poslal puk přesně k tyči a vyrovnal skóre zápasu. O dvě minuty se Havířov zásluhou Škumáta dočkal vítězného gólu. V závěru mohli domácí po velkém tlaku přidat ještě třetí branku, ale nestalo se tak a Havířov bral 3 body za těsnou výhru 2:1.

Kadaň se v sobotu utkala se Šumperkem. V úvodu zápasu trefil domácí Jíra jen tyč a hosté se z protiútoku ujali vedení. Na 1:1 vyrovnal po minutě a půl Lukáš Novák. Hosté koncem první třetiny využili přesilovku a v polovině utkání přidali další branku opět v početní výhodě. Nikola Gajovský stačil v 54.minutě již jen korigovat na 2:3. Domácí třetí branky nedocílili ani při hře bez brankáře.

Hezký večer z kadaňského zimního stadionu ! V dnešním duelu se Sportovní klub utká s Havířovem.

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (Strmeň) – Trefný, Stehlík, Szakal, Dobrovolný, Mazanec, Bartejs, Opalek – Gajovský, Charousek, Ton – Jíra, Kůs, Chlouba – Hammerbauer, Lehnert, Hlava – Novák L., Hanták, Novák J.

AZ Havířov: Daneček L. (Gleich) – Vosátko, Bezuška, Krisl, Deutsch, Graca, Koma, Rimmel P.,Klimíček-Klimša, Němec, Sztefek – Maruna, Haas, Říčka – Kanko, Škumát, Daneček J. – Rimmel M., Diviš, Matějek

Rozhodčí: Jílek – Gerát, Hynek.

00:01

00:32
    Jako první se osmělil Klimša,ale jeho střela branku minula o pořádný kus.

02:00
    Kanko se tlačil do útočného pásmu, ale Lehnert mu vystavil stopku.

02:35
    Danečkovu střelu Hanuljak chytil do lapačky a ještě stačil rozehrát. Následuje icing Havířova.

03:35
    Na Němcovu přihrávku nikdo z jeho spoluhráčů nedosáhl, a tak je pískáno zakázané uvolnění.

04:07
    Havířov právě vstřelil branku!
    Po Bartejsově chybné rozehrávce se k puku dostal DAVID KLIMŠA a poslal puk za Hanuljakova záda. Asistence: Michal Sztefek.

05:25
    Icing Kadaně.

06:07
    Szakal po souboji u mantinelu poslal k zemi Matějíčka.

06:32
    Mazanec vyslal prudkou přízemní střelu, Daneček sklapl betony včas.

06:53
    Říčka se po buly dostal k puku a vypálil z mezikruží, ale trefil jen připraveného Hanuljaka.

08:36
    Střelou z úhlu se snažil Hanuljaka překvapit Škumát, branku však minul.

09:26
    Charousek vyslal střelu z pravého kruhu, Daneček puk vytěsnil vyrážečkou do bezpečí.

10:31
    Jíra si odsedí dvě minuty za vražení na hrazení.

11:57
    Ve vlastní oslabení ujeli Chlouba s Kůsem, druhý jmenovaný zakončoval, ale Daneček ho skvělým zákrokem vychytal.

12:19
    Kadaňská obrana zapomněla na Kanka, jenž měl sice dost času na zakončení, ale střela mu vůbec nesedla.

12:33

13:48
    Sztefek dostal přihrávku do jízdy, vypálil, ale Hanuljak svůj pravý beton vysunul právě včas.

15:42
    Z pravého kruhu vystřelil Jakub Novák, Daneček jeho pokus vyrazil holí.

15:44
    Hostující Deutsch vyloučen za držení hole.

16:44
    Azet se osvobozuje.

17:36
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Kůs našel přesnou přihrávkou ROMANA CHLOUBU, který puk napálil přesně k tyči. Asistence: Jaroslav Kůs, David Dobrovolný.

18:51
    Charousek se již napřahoval ke střele, ale na poslední chvíli mu kotouč sebral Koma.

20:00

V první třetině se hrál vyrovnaný hokej. Skóre otevřeli hosté, v 5. minutě překonal Hanuljaka Klimša. Domácí odpověděli v 18. minutě, kdy přesilovku využil Chlouba. Druhá třetina začne za 17 minut.

00:00
    Domácí do druhé periody vstoupí ve čtyřech, Kůs byl v závěru první třetiny vyloučen za podražení.

20:01

20:45
    Do puku se opřel Vosátko, ale Hanuljak si s jeho střelou poradil.

21:55
    Havířovští přistiženi v ofsajdu.

22:00

22:38
    Dvě minuty si odsedí havířovský Matějek, potrestán byl za sekání.

23:36
    Po závaru před havířovskou brankou Daneček přerušil hru.

23:50
    Po Stehlíkově ráně Danečkovi vypadl puk, jeden z havířovských obránců ho ale poslal do bezpečí.

24:38

25:40
    Po Klimšově přihrávce se dostal před Hanuljaka Jan Daneček, zakončení mu ale nevyšlo.

26:10
    Kanko hledal před kadaňskou brankou Klimka, ke kterému se ovšem puk nedostal.

27:54
    Jakub Novák dostal přihrávku za obranu, jeho střelu Daneček kryl do lapačky.

28:34
    Němcova střela od modré skončila v náručí domácího gólmana.

30:00
    Přihrávku zpoza branky dostal Vosátko, jeho dělovka trefila pouze připraveného Hanuljaka.

31:01
    Icing Havířova.

31:09
    Ihned po vhazování vypálil Ton, branku však přestřelil.

31:47
    Další vyloučení na straně Havířova. Menší trest za držení vyfasoval Bezuška.

32:59
    Kůsova střela z pravého úhlu branku netrefila, následně hosté vyhazují.

33:47

34:38
    MARTIN MAZANEC využil Hlavovu přihrávku před branku a prostřelil gólmana Havířova. Asistence: Nicolas Hlava, Jan Hammerbauer.

36:42
    Škumát hledal před brankou Jana Danečka, Hanuljak přihrávku dokázal zachytit.

38:32
    Sztefek se snažil Hanuljaka překvapit střelou z otočky, ale střelu zablokoval jeden z kadaňských zadáků.

39:10
    Kadaňští v ofsajdu.

39:45
    Gajovského střelu tečoval Graca do sítě nad brankou.

40:00

Ve druhé třetině jsme viděli jednu branku, ve 35. minutě zvrátil vedení na kadaňskou stranu Mazanec. Závěrečná perioda začne přibližně v 19:06.

40:01

40:48
    Sztefek vypálil zpoza obrany, Hanuljak bez potíží kryl.

41:09
    ROBERT ŘÍČKA se protáhl mezi kadaňskými obránci a nedal Hanuljakovi střelou k pravé tyči šanci. Asistence: Daniel Graca.

42:28
    Hanták se nsažil Danečka překvapit přízemní střelou z levého křídla, gólman Azetu byl pozorný.

42:57
    Ihned po buly vystřelil Charousek, trefil pouze Danečkovu lapačku.

44:04
    Říčkovu tečovanou střelu Hanuljak ukryl do lapačky.

44:39
    Kadaňskou akci zastavila přihrávka rukou.

46:04
    Szakalova pecka od modré řádně provětrala Danečkovy betony.

46:46
    Po závaru před brankou se puk dostal na hokejku JAROSLAVA KŮSE a kadaňský forvard ho bekhendem poslal do šibenice. Asistence: Roman Chlouba, Petr Jíra.

47:49
    Hra přerušena kvůli posunuté brance.

49:26
    Další Szakalova střela skončila na betonech Hanuljaka.

49:44
    Jan Daneček ujel kadaňské obraně, ale Hanuljak ho bravurně vychytal!

50:56
    Tečovaná střela J. Nováka branku těsně minula.

51:42

52:49
    Klimša se šikovně uvolnil, ale jeho střela se stala snadnou kořistí domácího brankáře.

53:08
    Po nahození Němce Hanuljak raději přerušil hru.

55:24
    Gajovského pokus Daneček vyrazil do rohu hřiště.

57:22
    Deutsch na kadaňskou branku najížděl z pravého křídla, Hanuljak měl prostor u levé tyče dobře utěsněný.

57:51
    Hosté začínají dostávat Kadaň pod závěrečný tlak. Kadaňští vyhazují na zakázané uvolnění.

58:40
    Gracova dělovka skončila těsně nad Hanuljakovo brankou.

58:43
    Hosté si vyžádali oddechový čas.

58:43
    Daneček zůstal na střídačce!

58:55
    Střelu Říčky Hanuljak vyrazil do ochranné sítě.

59:06
    Domácí přidávají pojistku v podobě gólu do prázdné branky. JIŘÍ CHAROUSEK ujel obraně a pohodlně zasunul puk do opuštěné klece. Asistence: Karel Ton,Jakub Trefný.

59:43
    Domácí Chlouba vyloučen za podražení.

60:00

Ve třetí třetině nejprve na 2:2 vyrovnával Říčka, ale následně vyrovnal Kůs a výhru pečetil gólem do prázdné branky Charousek. To je z kadaňského zimního stadionu vše, přeji hezký večer. (19:43:04)

Jiří Novotný

Góly a asistencie: 18. Chlouba (Kůs, Dobrovolný), 35. Mazanec (Hlava, Hammerbauer), 47. Kůs (Chlouba, Jíra), 60. Charousek (Ton, Trefný) – 5. Klimša (Sztefek), 42. Říčka (Graca)

SK Kadaň: Hanuljak (Strmeň) – Trefný, Stehlík, Szakal, Dobrovolný, Mazanec, Bartejs, Opalek – Gajovský, Charousek, Ton – Jíra, Kůs, Chlouba – Hammerbauer, Lehnert, Hlava – Novák L., Hanták, Novák J.

Rozhodca: Jílek – Gerát, Hynek