Jaroslavľ – Lev 1:3 (kon.) | Jekaterinburg – Třinec 3:1 (kon.) | Nitra – Trenčín 3:1 (kon.)
Skalica – Zlín 1:3 (kon.) | Martin – Žilina 2:4 (kon.) | Poprad – Zvolen 4:2 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 6:2 (kon.) | Orlová – Frýdek-M. 2:1 (kon.) | Jihlava – Olomouc 1:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Beroun 8:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 2:4 (kon.) | Kladno – Znojmo 3:1 (kon.)
Děčín – Jablonec n/N 1:4 (kon.) | Piešťany – Dunaújváros 5:0 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 2:5 (kon.)
Nymburk – Pardubice Jun. 8:7 (kon.) | Vsetín – Opava 3:1 (kon.) | Litvínov – Ústí n/L 2:1 (kon.)
Litoměřice – Benátky n/J 4:3 (2:0 po s.n.) | Kadaň – Most 3:0 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 5:7 (kon.)
HK VITAR Martin
2:4 (1:2, 0:0, 1:2)
MsHK Žilina
Štvrtok 29.08.2013, 17:00Prípravný zápas

46:41
    Domáci si komplikujú cestu za vyrovnávajúcim presným zásahom. Andrej Jurášek oslabí svoj tím na dve minúty za hákovanie.

39:35
    Domáci si ale túto výhodu prekaučovali sami. Na trestnú lavicu odchádza za krošček Andrej Themár.

38:39
    Žilinčania svojho trénera teraz vôbec nepotešili. Naraz inkasujú dva dvojminútové tresty a domácim tak ponúkajú ideálnu príležitosť na vyrovnanie. Milan Drevenák sa previnil držaním a zároveň bolo na ľadovej ploche hostí priveľa, tak trest inkasuje aj lavička.

31:33
    Žilinčania poriadne riskujú! Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za podrazenie Radoval Trefný a domáci hokejisti budú mať výhodu dvojnásobnej presilovej hry.

30:40
    Do oficiálneho zápisu o stretnutí pribudol ďalší trest. Na dve minúty odchádza na trestnú lavicu za nedovolené bránenie v hre Žilinčan Igor Rúfus.

27:41
    Vylúčenie na oboch stranách. Domáci Jaroslav Markovič si odsedí dve minúty za údery, hosťujúci Patrik Jarab inkasuje rovnako dlhý trest za vrazenie na mantinel.

24:59
    A máme tu ďalší vyšší trest. Žilinský obranca Jaroslav Kalla inkasuje 10 minút + do konca zápasu za nešportové správanie.

17:39
    Vylúčenie na strane Žiliny. Matej Valášek si odpočinie na dve minúty za držanie.

16:53
    Na ľade prepukli emócie, čo nemohlo ostať bez povšimnutia. Martinčan Michal Važan si vyslúžil trest 10 minút + do konca zápasu.

11:39
    Vzápätí prichádza ďalšie vylúčenie na žilinskej strane. Seknutím sa previnil Radim Ostrčil. Podarí sa Martinčanom opäť využiť výhodu presilovej hry?

09:38
    Martin má ideálnu príležitosť na vyrovnanie. Na trestnú lavicu na dve minúty smeruje za hákovanie Tomáš Špila.

Veronika Pancuráková

Góly a asistencie: 12. Themár (Galamboš), 59. Pokrivčák (Galamboš) – 8. Linet (Drevenák), 15. Jarab (Kropáč, Ostrčil), 55. Linet (Čavrk, Ostrčil), 59. Novák (Ostrčil)

HK VITAR Martin: Dzubina – Dvořák, Novotný, Brcko, Matejka, Tupý, Imrich, Pacalaj, Fillo – Važan, Beran, Markovič – Foltín, Galamboš, Themár – Pokrivčák, Fujerík, Zvara – Perniš, Jurášek
    MsHK Žilina: Mikoláš – Ostrčil, Bajaník, Rúfus, Leško, Špila, Trefný, Slota, Dornič, Kalla, Novák – Varga, Jabrocký, Macejka – Čavrk, Linet, Drevenák – Valášek, Jarab, Kropáč