Jaroslavľ – Lev 1:3 (kon.) | Jekaterinburg – Třinec 3:1 (kon.) | Nitra – Trenčín 3:1 (kon.)
Skalica – Zlín 1:3 (kon.) | Martin – Žilina 2:4 (kon.) | Poprad – Zvolen 4:2 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 6:2 (kon.) | Orlová – Frýdek-M. 2:1 (kon.) | Jihlava – Olomouc 1:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Beroun 8:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 2:4 (kon.) | Kladno – Znojmo 3:1 (kon.)
Děčín – Jablonec n/N 1:4 (kon.) | Piešťany – Dunaújváros 5:0 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 2:5 (kon.)
Nymburk – Pardubice Jun. 8:7 (kon.) | Vsetín – Opava 3:1 (kon.) | Litvínov – Ústí n/L 2:1 (kon.)
Litoměřice – Benátky n/J 4:3 (2:0 po s.n.) | Kadaň – Most 3:0 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 5:7 (kon.)
HK Poprad
4:2 (3:0, 0:1, 1:1)
HKM Zvolen
Štvrtok 29.08.2013, 17:00Prípravný zápas

Skončilo sa prípravné stretnutie medzi domácim Popradom a hosťujúcimi Zvolenčanmi. Začalo sa s polhodinovým oneskorením spôsobeným meškaním Zvolenčanov, ktorých cestou na východ prekvapili technické problémy autobusu.

Popradčania predviedli famózny vstup do stretnutia a po úvodných dvadsiatich minútach vyhrávali nad aktuálnym majstrom už rozdielom troch presných zásahov, na čo už skúsený celok spod Pustého hradu v zvyšnej časti hry vyrovnávajúcu odpoveď nenašiel a napokon prehral pomerom 4:2.

Od nás je to pre dnešok všetko, tešíme sa na vás niekedy nabudúce. (19:36:57)

60:00

60:00
    Domáci fanúšikovia v stoji tlieskajú svojim obľúbencom. Poprad (stále bez extraligovej licencie) zdolal aktuálneho majstra Slovenska pomerom 4:2.

58:00
    Záver stretnutia sprevádza viacero nepresností na oboch stranách, skóre sa už zrejme meniť nebude.

56:43
    Domáci v plnom počte. Oslabenie zvládli ukážkovo a Zvolen sa vôbec nedostal do nebezpečného zakončenia.

54:43
    Ďalšie vylúčenie na strane domáceho Popradu. Jaroslav Kasík sa previnil hákovním, za čo si vyslúžil dvojminútový trest.

52:31
    V závere početnej nevýhody nazbierali domáci potrebné sekundy a dokázali sa tak ubrániť. Poprad v plnom počte.

52:00
    Puk ďaleko od domácej svätyne a Popradčania už vo štvorici.

51:20
    Juraško mal na hokejke gól, ktorý by znamenal zníženie, ale to by proti nemu nesmel stáť Sedlačko! Popradský gólman sa nadvakrát predviedol famóznym zákrokom lapačkou.

50:31
    Po niečo viac ako polminúte hry sa k Bellušovi pridáva aj Kroták a domácich Popradčanov čakajú krušné chvíle v trojici. Arne inkasuje dvojminútový trest za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

50:00
    Vylúčenie na domácej strane. Martin Belluš odchádza na trestnú lavicu na dve minúty za seknutie.

50:00
    V úvodných minútach záverečnej časti hry videli diváci pod Tatrami dva zlepené presné zásahy a hoci sa aktuálne oba celky pokúšajú o ďalší, nedarí sa im v zakončení a hru sprevádza viacero nepresností na oboch stranách.

46:18
    Zvolen dal gól!

Hostia veľa času na odpoveď nepotrebovali a rozdiel skóre je tak opäť dvojgólový. MILAN JURÍK pálil okamžite po tom, čo sa k nemu dostal puk po krížnej prihrávke celou útočnou tretinou a znižuje na 2:4 zo svojho pohľadu. Asistencie si pripisujú Ľubor Zuzin a Matej Síkela.

45:04
    Poprad dal gól!

Popradčania aktuálneho majstra vôbec nešetria a do Šimkovej siete posielajú už štvrtý puk. Úspešným zakončovateľom sa stal ARNE KROTÁK, pre ktorého je to už druhý presný zásah v stretnutí. Asistencie si pripisujú Adam Lapšanský a Daniel Brejčák.

43:10
    Domáci v plnom počte. Zvolenčania sa síce do útočnej tretiny dostali, ale Sedlačka prekvapiť nedokázali.

42:00
    Vo vlastnom oslabení popri pravom mantineli s pukom unikol jeden z domácich hokejistov, ale strieľal z ťažkej pozície z veľkého uhla. Šimko bol pozorný a puk za svoj chrbát nepustil.

41:10
    Domáci útočník Jakub Drábek sa previnil podrazením a oslabí svoj tím na dve minúty.

40:01
    Začala tretia tretina.

Po strednej časti hry sa skóre zmenilo iba o jediný gólik. Postaral sa oň tesne pred sirénou Peter Zuzin.

Tretia tretina začne približne o 19:08.

Veronika Pancuráková

Góly a asistencie: 3. Takáč (Paločko), 11. Lapšanský (Kroták, Mlynarovič), 18. Kroták (Kasík, Belluš), 46. Kroták (Lapšanský, Brejčák) – 40. Zuzin Peter (Mucha, Juraško), 47. Jurík (Zuzin Ľubor, Síkela)

HK Poprad: Sedlačko – Kasík, Gáborčík, Kurali, Brejčák, Fabian, Nitriansky, Lenďák, Vojtaššák – Lapšanský, Mlynarovič, Kroták – Sýkora, Paukovček, Drábek – Paločko, Takáč, Buc – Gapa, Nagy, Belluš
    HKM Zvolen: Šimko – Juraško, Pokovič, Mucha, Ťavoda, Pospíšil, Hraško, Tóth, Pichnarčík – Baláž, Brabenec, P. Zuzin – Puliš, Mahdalík, Škvaridlo – Síkela, Jurík, Ľ. Zuzin – Ďaloga, Huňady, Buda