Jaroslavľ – Lev 1:3 (kon.) | Jekaterinburg – Třinec 3:1 (kon.) | Nitra – Trenčín 3:1 (kon.)
Skalica – Zlín 1:3 (kon.) | Martin – Žilina 2:4 (kon.) | Poprad – Zvolen 4:2 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 6:2 (kon.) | Orlová – Frýdek-M. 2:1 (kon.) | Jihlava – Olomouc 1:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Beroun 8:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 2:4 (kon.) | Kladno – Znojmo 3:1 (kon.)
Děčín – Jablonec n/N 1:4 (kon.) | Piešťany – Dunaújváros 5:0 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 2:5 (kon.)
Nymburk – Pardubice Jun. 8:7 (kon.) | Vsetín – Opava 3:1 (kon.) | Litvínov – Ústí n/L 2:1 (kon.)
Litoměřice – Benátky n/J 4:3 (2:0 po s.n.) | Kadaň – Most 3:0 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 5:7 (kon.)
HK Poprad
4:2 (3:0, 0:1, 1:1)
HKM Zvolen
Štvrtok 29.08.2013, 17:00Prípravný zápas

54:43
    Ďalšie vylúčenie na strane domáceho Popradu. Jaroslav Kasík sa previnil hákovním, za čo si vyslúžil dvojminútový trest.

50:31
    Po niečo viac ako polminúte hry sa k Bellušovi pridáva aj Kroták a domácich Popradčanov čakajú krušné chvíle v trojici. Arne inkasuje dvojminútový trest za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

50:00
    Vylúčenie na domácej strane. Martin Belluš odchádza na trestnú lavicu na dve minúty za seknutie.

41:10
    Domáci útočník Jakub Drábek sa previnil podrazením a oslabí svoj tím na dve minúty.

39:06
    Trest pre hráčsku lavičku Popradu. Na dve minúty sa budú domáci brániť za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

35:36
    Brániť sa budú hostia. Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za krošček Peter Hraško.

32:21
    Domáci Poprad sa bude brániť. Dvojminútový trest inkasuje hráčska lavička za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

24:17
    Brániť sa budú aj domáci hokejisti. Štefan Fabian odchádza na trestnú lavicu na dve minúty za držanie.

21:38
    Zvolen bude hrať v početnej nevýhode. Michal Pospíšil odchádza na tresntú lavicu na dve minúty za faul kolenom.

19:14
    Domáci sa budú v závere dvadsaťminútovky brániť.. Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za hákovanie Martin Belluš.

16:01
    Zvolen teraz daroval súperovi poriadnu výhodu! Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za krošček Michal Pospíšil a rozbehnutý Poprad bude mať pomerne dlhú výhodu o dvoch mužov.

15:12
    Vylúčenie na strane hostí. Kamil Brabenec sa previnil držaním, za čo oslabí svoj tím na dve minúty.

00:17
    Vylúčenie na strane hostí. Peter Zuzin si odpyká dve minúty za nedovolené bránenie.

Veronika Pancuráková

Góly a asistencie: 3. Takáč (Paločko), 11. Lapšanský (Kroták, Mlynarovič), 18. Kroták (Kasík, Belluš), 46. Kroták (Lapšanský, Brejčák) – 40. Zuzin Peter (Mucha, Juraško), 47. Jurík (Zuzin Ľubor, Síkela)

HK Poprad: Sedlačko – Kasík, Gáborčík, Kurali, Brejčák, Fabian, Nitriansky, Lenďák, Vojtaššák – Lapšanský, Mlynarovič, Kroták – Sýkora, Paukovček, Drábek – Paločko, Takáč, Buc – Gapa, Nagy, Belluš
    HKM Zvolen: Šimko – Juraško, Pokovič, Mucha, Ťavoda, Pospíšil, Hraško, Tóth, Pichnarčík – Baláž, Brabenec, P. Zuzin – Puliš, Mahdalík, Škvaridlo – Síkela, Jurík, Ľ. Zuzin – Ďaloga, Huňady, Buda